У AirPods не працює мікрофон

2019-02-18
У AirPods не працює мікрофон

Навушники компанії Apple, які підкорили весь світ відмінним звучанням, не ідеальні, як і будь-який інший пристрій. AirPods має свої недоліки, з деякими з яких можна впоратися самостійно. А для вирішення інших несправностей варто скористатися допомогою професіоналів, що спеціалізуються на ремонті техніки Apple.

Мікрофон в AirPods не працює: причини

Несправність гарнітури може бути викликана низкою обставин. Найбільш поширеними серед них є:

  • некоректне налаштування;
  • механічна дія;
  • виробничий брак.

Безумовно, ніхто не може заборонити вам виконати ремонт гаджета самостійно. Але як показує практика, нефахове втручання тільки погіршує ситуацію.

Що робити, якщо мікрофон в AirPods не працює?

Попри те, що він виходить з ладу значно рідше за самі навушники, такі випадки все ж бувають. Серед них:

  • удари, попадання вологи й будь-яка інша механічна дія, наслідки якої можна усунути лише скориставшись послугами фахівців;
  • перш ніж встановити причину несправності мікрофону AirPods, перевірте, чи функціонує вихід під навушники. Для цього необхідно включити музику;
  • збиті налаштування телефону. Якщо мікрофон не працює саме з цієї причини, його досить активувати натисненням клавіші Mute.

Навушники сумісні з усіма пристроями аналогічного бренду. Але варто враховувати, що в деяких застарілих моделях не працюють сучасні функції. А для китайського ринку компанія розробила спеціальну гарнітуру, яка сумісні лише з iPhone 4s і подальшими серіями.

Чи варто користуватися AirPods?

У Інтернеті можна зустріти численні коментарі про складнощі підключення гарнітури й проблеми її використання. Насправді ж, якщо строго дотримуватися вказівки інструкції, то експлуатація пристрою здасться вам дуже простою.

AirPods мають безліч переваг: від якісного звуку до корисних додаткових можливостей. Особливо зручно використовувати кейс не лише для зберігання виробу, але і його заряджання. Більшість несправностей продукції Apple пов'язана з відсутністю ліцензії у вибраного вами продавця, тобто поширення їм пристроїв, які не мають нічого спільного з оригіналом. Користуйтеся послугами перевірених магазинів. Тільки так ви зможете захистити себе від підробок. А якщо вже мікрофон навушників AirPods не працює, звертайтеся по допомогу в сервісний центр.