Користувачі смартфонів iPhone іноді стикаються з проблемою блокування телефону.

2019-03-15
Користувачі смартфонів iPhone іноді стикаються з проблемою блокування телефону.

Користувачі смартфонів iPhone іноді стикаються з проблемою блокування телефону. Цьому може передувати просто неправильно набраний пароль. Заблокувати телефон може конкретний оператор мобільного зв'язку або сервіс iCloud. Такі проблеми не пов'язані один з одним і вирішуються вони теж по-різному.

Причини блокування IPhone: розв'язання проблеми

  • Набраний неправильний числовий код для розблокування гаджета.
  • Телефон заблокований мобільним оператором.
  • Була активована функція iCloud Activation Lock.

На iPhone зазвичай встановлюється 4-х або 6-значный цифровий код для розблокування, який служить для захисту даних користувача. У випадку якщо неможливо набрати встановлений заздалегідь пароль для розблокування телефону або він спочатку невідомий, доступ до роботи на iPhone буде недоступний.

Проте розблоковувати гаджет все ж можливо. Для цього необхідно видалити усі дані з пристрою, включаючи старий числовий код доступу. Існує декілька способів, як це можна зробити.

Повністю очистити дані з iPhone можна за допомогою iTunes. Такий варіант підійде для користувачів, які заздалегідь синхронізували смартфон зі своїм комп'ютером.

В деяких випадках розблокування смартфону доступне на сайті icloud.com. Такий варіант підходить тим, хто має доступ до облікового запису, прописаного у своєму гаджеті.

Режим відновлення iPhone

Якщо перші два способи виконати неможливо, слід скористатися режимом відновлення. Подібний метод дозволяє стерти усі дані, наявні на гаджеті. Для цього слід по черзі виконати наступні дії:

  1. Під'єднайте iPhone до комп'ютера і запустіть додаток iTunes.
  2. Перезавантажте смартфон, натиснувши разом кнопки Home і Power, до моменту появи на дисплеї логотипу iTunes зі значком кабелю. Ця картинка говорить про те, що режим відновлення запущено.
  3. Оберіть пункт “Відновити”, який спливе у вікні, що відкрилося, на моніторі комп'ютера.

Додаток iTunes автоматично викачає необхідну версію iOS для конкретної моделі iPhone. При поганому інтернет-з'єднанні процес завантаження може бути повільним. Якщо пройшло понад 15 хвилин, то користувачеві доведеться наново запускати відновний режим.

Після завершення процесу відновлення, гаджет знову готовий до повноцінного використання.

Якщо iPhone заблокований мобільним оператором

Якщо iPhone залочено під певного мобільного оператора (як правило, на наших ринках це AT&T або Verizon), то розблоковувати смартфон можна тільки подзвонивши в службу підтримки цього оператора. Але зробити це дуже проблематично, оскільки звернення на електронну адресу оператора залишаються без відповіді.

При дзвінку до оператора буде потрібен особовий рахунок укладеного контракту. Якщо у користувача немає такої інформації, то розблоковувати гаджет не вдасться. Причина в тому, що зняти блокування з iPhone можна тільки після закінчення дії контракту, який, як правило, складає 2 роки.

У подібній ситуації слід придбати адаптер TurboSIM. Він вставляється в sim трей смартфону одночасно з sim картою. Пристрій дозволяє користуватися девайсом з різними сім-картами мобільних операторів.

Розблокування iPhone при активованому iCloud Activation Lock

Активація iCloud Activation Lock пов'язана з несанкціонованим введенням чужого Apple ID. Часто це відбувається, коли незнайомі обличчя шляхом обману блокують телефони, активувавши режим пропажі (Lost Mode). Тут йдеться про те, що не варто довіряти малознайомим людям, особливо в мережі Інтернет.

Де розблоковувати iPhone

Іноді до блокування iPhone призводить спроба оновлення або відновлення прошивки iOS. Нерідко подібні ситуації відбуваються із-за неправильного відв'язування від облікового запису ID попереднього користувача. Але яка б причина блокування смартфону не мала б місця бути, власникам рекомендується звернутися до фахівців сервісного центру, які знайдуть правильне розв'язання проблеми.