PocketBook: нова унікальна категорія пристроїв CoverReader

2013-09-12
PocketBook: нова унікальна категорія пристроїв CoverReader

Новинка техніки компанії РocketВook була виставлена на міжнародній виставці IFA у Берліні, прототип унікального облаштування – PocketBook CoverReader, яке являє собою тонку і легку книжку зі вбудованим E - Ink екраном, виконану у формі смартфону Samsung Galaxy S4.

Тепер з PocketBook CoverReader можна читати на смартфонах безпечно для зору. Ще один з плюсів - низьке споживання енергії, менше розряджає батарейку смартфону, заряду якої як завжди бракує.

PocketBook CoverReader легко підключається до смартфону і дає можливість не лише читати улюблені книги, але і переглядати різні документи, повідомлення електронної пошти або читати тексти з інтернету на абсолютно безпечному для зору E - Ink екрані. Ще одна можливість - на E - Ink екран можна виводити інформаційні повідомлення про пропущені дзвінки або прийнятих SMS - повідомлення. Т.к. PocketBook CoverReader є обкладинкою для смартфону, то звісно і захищає екран Samsung Galaxy S4.

Як вважають творці PocketBook CoverReader те він є ідеальним поєднанням стилю, захисту і додаткової функціональності для смартфону і відкриває новий шлях у використанні E - Ink технологій, роблячи читання ще зручнішим і безпечнішим.

Початок продажів пристрою в Україні запланований на середину жовтня цього року. Ціна буде повідомлена пізніше.