Що робити, якщо на iPhone X не працює камера?

2020-03-03
Що робити, якщо на iPhone X не працює камера?

Користувачi iPhone X часто скаржаться на проблеми з камерою. Це складно назвати повною відмовою. Це явище скоріше нагадує збої в роботі: зависання, відмова від включення або неспрацювання в потрібний момент спалаху. Якщо проблема має не одиничний характер і не пов'язана зі збоєм в настройках, то слід звернутися в сервісний центр, який спеціалізується на ремонті iPhone .

Причини та рішення: на iPhone X не працює камера

У смартфонів фірми Apple велике кількість достоїнств. Одна з них гарна якість зйомки. Об'єктив Айфона має складну будову. Вона складається з:

 • двох модулів;
 • чотирьох сенсорів, що не залежать один від одного;
 • двох об'єктивів з широким кутом огляду;
 • ІК-сенсора;
 • телефото-сенсора.

Причина некоректної роботи цього елемента Айфона може полягати в будь-якому з модулів. Необхідно перевірити весь процес фотозйомки: від захоплення кадру до програмної обробки телефоном отриманого знімка.

Апаратна несправність камери IPhone X

Несправність фотосенсорів говорить про шлюб або випадкового пошкодження камери з тильного боку. Справа в тому, що незважаючи на існування фронтальної і основний камери, фотомодулі працюють в парі. Те ж саме можна сказати про інфрачервоному і телефотосенсоре. Тому:

 1. Збій Face ID. До цього призводить некоректна робота. Хоча треба звернути увагу на те, що основна камера може виконувати функції, не пов'язані з зумом.
 2. Чохол.Будьте обережні при використанні накладок з металу або з наявністю магніту. Вони нерідко стають причиною збоїв, пов'язаних з фазової стабілізацією.
 3. Ширококутові камери, періодичні збої. Якщо Face ID працює, об'єктив фотографують, то дефекти треба пов'язувати з апаратними вузлами.
 4. Артефакти вже зроблено (плями, відсутність яскравості) можуть говорити про пошкодження лінз або основної матриці.

Працівники сервісу частіше пропонують заміну модуля об'єктива цілком.

Програмний збій

Час, який минув з моменту випуску iPhone X показало, що операційна система iOS 11 працює не зовсім стабільно щодо камери. Саме ця нестабільність призводить до Багам в роботі основних вузлів телефону, в тому числі і об'єктива. особливо яскраво вони виражені в перших моделях. Виражається некоректність наступним чином:

 1. Айфон, проводячи зйомку в одному режимі, несподівано переходить на інший. У підсумку замість знімка просто білий екран.
 2. Проблема можуть проявлятися тільки в одному з додатків смартфона. де використовується об'єктив. При цьому інші будуть використовувати об'єктив коректно. Наприклад, в "Камера" спостерігаються збої, а Skype працює коректно.
 3. Подивіться яка операційна система встановлена ​​на телефоні. Якщо це версія 11.0 або 11.1 і після перезавантаження проблема не йде, то буде потрібно оновлення. Ідеальним варіантом є 11.2.5 або більш старші версії.

Чи не пробуйте вирішити проблеми з оптикою самостійно. це досить тонка річ. Краще звернутися в сервісний центр.Тут проведуть повну діагностику телефону і виконають заміну модулів, які викликають збої. Якість запасних частин гарантовано. Також в центрі ви отримаєте гарантію на виконану роботу.