iPhone X погано ловить мережу - чому?

2020-03-03
iPhone X погано ловить мережу - чому?

Ми дуже задоволені роботою своїх телефонів, поки на них коректно ловиться мережу. Як тільки вона починає пропадати смартфон перетворюється в не більше, ніж красиву іграшку. При експлуатації iPhone X з часом багато хто стикається з проблемою зникнення стійкого сигналу стільникового зв'язку. Для вирішення даної проблеми найкраще звернутися за порадою в сервісний центр займається ремонтом iPhone .

Що робити, якщо iPhone X погано ловить мережу

Якість зв'язку впливає не тільки на комфорт і зручність, але на тривалість життя деяких вузлів, наприклад акумулятора. Найчастіше - це пов'язано із зовнішніми факторами. Наприклад:

 • нестабільне покриття оператором зони, в якій ви перебуваєте;
 • несправність SIM-карти, у них теж є свій ресурс, спробуйте виконати заміну в фірмовому салоні зв'язку;
 • доскональність апаратної частини, Айфон не встигає переключатися при переїзді зі стільника в стільник;
 • збої в операційній системі, вимагає перевантаження. оновлення або перепрошивка;
 • проблеми, пов'язані з модемом або його модулем цілком, потрібно діагностика і заміна несправних елементів.

Чому iPhone X погано ловить мережу

Проблема може полягати, як у встановленій на смартфоні операційною системою і програмами, так і безпосередньо з апаратними вузлами.

Смартфон підключається до мережі, але сигнал нестабільний (мережа сама пропадає і з'являється)

Якщо ви помітили, що на вашому iPhone X початку безпричинно пропадати зв'язок, то для початку варто перевірити настройки iOS. Для початку спробуйте скинути всі налаштування до заводських. Не забудьте попередньо зберегти всі фото і відео, а також зробіть резервну копію телефонної книжки і додатків, встановлених на вашому айФоні.

Для цього необхідно:

 • зайди в "Налаштування ";
 • далі переходимо в закладку" Основні ";
 • в самому низу меню повинна знаходитися кнопка" Скидання ";
 • для переходу до заводських налаштувань, необхідно вибрати "Скинути всі налаштування".

Перевірте чи включена на вашому айФоні функцію "Допомога Wi-Fi". Вона може викликати несанкціоновані підключення і тим самим провокувати збої. Для цього також в "Налаштуваннях", потрібно вибрати пункт "Мобільні мережі". Прочитайте уважно меню і зніміть зайву галочку.

Перші моделі iPhone найбільш часто зустрічалися з подібною проблемою. Одним з рішень, що підвищують стабільність підключення, є оновлення операційної системи до останньої версії.

iPhone не може підключитися до мережі

Проблема неможливості підключення може мати і апаратні коріння. Найчастіше проблема полягає в некоректній роботі мережевого модему. Для діагностики спробуйте виконати наступні дії:

 1. Вимкніть повністю смартфон і витягніть SIM-карту. Знову вставте, якщо проблема залишилася, спробуйте вставити іншу карту, щоб виключити несправність сімки.
 2. Зверніть увагу на телефон при відсутності картки. Якщо телефон продовжує здійснювати підключення, то проблеми в мережевому модемі.

Найкраще провести комплексну діагностику телефону в сервісному центрі. Фахівці розглянуть всі можливі варіанти і визначать несправність.

Сумісність стільникових мереж

Модеми, які вбудовують в моделі iPhone, виготовляються декількома виробниками. Фірма Qualcomm змогла провести оптимізацію і отримати стійке якість з'єднання для стільникових мереж типу GSM і CDMA. Модеми Intel можуть вступати в конфлікт з CDMA-операторами. У наших регіонах непогано зарекомендували себе обидва виробники.