На iPhone X не працює Face ID

2020-03-03
На iPhone X не працює Face ID

На iPhone X несподівано перестало працювати додаток Face ID. Причиною цієї неполадки може стати як програмний, так і апаратний збій. Айфони дуже тонка штука і тому найкраще звернутися в сервісний центр, де професійно займатися діагностикою та ремонтом iPhone .

Чи не працює Face ID на Iphone

Проблема відключення функції Face ID досить часто зустрічається несправність. Інновація з приводу разблокіровкітелефона шляхом розпізнання особи його власника дуже цікава і прогресивна. Але проблема в тому, що функція відключається в найнесподіваніший момент і гаджет стає абсолютно марним. Звичайно, якщо телефон падав або топили, то виробники тут ні до чого. А що робити, якщо це сталося без причини? Розглянемо неполадки, які пов'язані з некоректністю в роботі True Depth.

Чому не розпізнається особа

впроваджуючи технологію розпізнавання особи в масове виробництво, Apple провів безліч тестів. Але функціонування додатки все одно викликає нарікання. Дефекти постійно вивчаються. Фірма випускає нові патчі і проводить оновлення. Але проблема все одно залишається. Є кілька її основних проявів:

 • процес побудови моделі особи відбувається дуже повільно;
 • збій в роботі сканера, потрібно кілька повторів при розблокуванні;
 • під час запуску програми повільно, тривалий зчитування оригіналу.

Спробуємо зрозуміти в чому проблема і що можна зробити своїми руками, а в яких випадках краще звернутися в сервісний центр.

Механічні причини

Все телефони дуже чутливі до зовнішніх пошкоджень. Збій в механіці може статися через падіння апарату, перегріву або, навпаки, тривалого перебування на морозі. Попадання води також шкодить смартфону.

Відмова функції Face ID може бути пов'язаний з виходом з ладу камери або одного з її датчиків. Такі пошкодження краще усувати в сервісних центрах. Там не тільки замінять несправні вузли, а й дадуть гарантію на ремонт.

Програмні неполадки

Одна з офіційних рекомендацій Apple, як розробників Face ID, це оновлення операційної системи пристроїв, як мінімум до версії iOS 12. Попередні версії офіційно визнані недопрацьованим в плані функціонування датчиків для камер. Але і після цього проблеми з розпізнаванням особи залишилися. Іноді допомагає перезавантаження смартфона. У телефоні є кілька датчиків, які відповідають за коректну роботу системи:

 • ІК-випромінювач, допомагає сканувати обличчя в темряві;
 • інфрачервона камера, працює з Secure Enclave, передаючи туди створене її точкове зображення;
 • точкова система проекції, максимально точно проводить відновлення особи, використовуючи більше 3000 точок.

Як виправити неполадки

Для початку давайте розберемося правильно чи користуєтеся сканером:

 • якщо на телефоні надітий чохол, стежте за станом датчиків, вони повинні бути відкриті;
 • айфон потрібно тримати строго вертикально;
 • дотримуйтесь відстань, не менше 50 см;
 • при скануванні знімайте окуляри звичайні і сонцезахисні;
 • повертайтеся так, щоб сонце потрапляло на обличчя, а не на камеру.

З найбільш поширених способів усунути неполадки рекомендують наступні:

 1. Перезавантаження пристрою. Якщо всі правила дотримані. а ваш Face ID мовчить, затисніть три клавіші телефону і примусово його перезавантажте.
 2. DFU-режим. Ваш смартфон робить вигляд, що вас не розуміє і не реагує ні на які дії. Схоже на програмний збій. Спробуйте перейти в DFU-режим. Для цього підключіть айфон до ноутбука через USB-кабель, включите iTunes. З його допомогою необхідно виконати перезавантаження пристрою.
 3. Tenorshare UltData. Якщо перезавантаження через iTunes не дала бажаного результату, спробуйте встановити Tenorshare ReiBoot. Він допомагає автоматично знайти телефон і відновити всі дані, які на ньому знаходяться. Існує мобільна і комп'ютерна версія програми.

Сервісні центри, які працюють з iPhone X, допоможуть вам вирішити всі проблеми зі збоями і неполадками.