Як перевірити iPhone за серійним номером і IMEI на офіційному сайті Apple

2020-03-18
Як перевірити iPhone за серійним номером і IMEI на офіційному сайті Apple

Купівля смартфонів Apple в неавторизованих магазинах або на вторинному ринку - непогана можливість заощадити. Однак за фінансовою вигодою можуть ховатися різні неприємності. Частина з них загрожують повною втратою контролю над пристроєм або проблемами з поліцією через шахраїв. Запобігти неприємності можна, якщо перед безпосередньою покупкою виконати легку і швидку перевірку. При необхідності виконати всі перевірки можна за сприяння майстрів сервісного центру .

Інженери і розробники технікіApple ставлять безпеку користувачів в пріоритет. Тому практично в будь-якої моделі iPhone присутній окремий модуль, який зберігає в собі IMEI і серійний номер. Змінити ці дані неможливо навіть при серйозному втручанні з використанням нелегального обладнання. Таким чином, отримавши смартфон в руки, покупець при наявності інтернету може перевірити важливі дані і переконатися в "чистоті" Айфона.

Як перевірити Айфон по IMEI

Унікальний номер, як правило, містить багато важливої ​​та цікавої інформації про смартфон. Сервіси для перевірки допоможуть дізнатися власнику наступне:

 • крадений чи телефон - якщо заяву про розшук було зареєстровано в поліції;
 • активована функція "Знайти iPhone" - може свідчити про те, що колишній власник не вийшов з облікового запису iCloud;
 • країна, в якій придбаний iPhone і для якої призначена модель.
 • Дізнатися IMEI конкретного смартфона можна двома способами.Якщо при покупці присутній заводська упаковка, на якій зберігся стікер з технічними даними, то потрібний для перевірки номер буде присутній саме там. Складається він з 15 цифр (в деяких випадках - з 17) і присвоюється кожному телефону індивідуально при виробництві. Якщо під рукою немає оригінальної упаковки, то відшукати IMEI вийде через комбінацію:

  * # 06 #

  < p> Вводити цю команду слід в стандартному номеронабирачі. Відомості відобразяться на екрані телефону відразу ж. У випадку з китайською версією iPhone XS Max (на 2 SIM-карти) або при наявності підтримки eSIM, з'являться відразу два IMEI. Для перевірки можна буде використовувати будь-хто.

  В інтернеті є кілька сервісів, які допоможуть користувачам дізнатися необхідний мінімум відомостей про айФоні через унікальний код. Серед перевірених, безкоштовних і безпечних:

  Вони швидко проаналізують код і покажуть все важливі відомості. Однак часто такої перевірки виявляється недостатньо, тому для самоперевірки можна використовувати ще один зручний спосіб.

  Як перевірити iPhone за серійним номером

  Надійний і швидкий спосіб отримання інформації про цікавить техніці - пошук серійного номера на офіційному сервісі від Apple. Мати під рукою упаковку для такої маніпуляції не обов'язково, адже все необхідне можна знайти в налаштуваннях Айфона. Досить виконати такі кроки:

  1. Відкрити "Налаштування" і вибрати пункт «Стандартні».
  2. Знайти і відкрити меню "Інформація про пристрій".
  3. Копіювати інформацію з поля "Серійний номер".

  Вирушати на сторонні ресурси для отримання відомостей не доведеться, адже все необхідне є на сайті - https://checkcoverage.apple.com/ru/ru/

  Користувачеві досить внести інформацію і ввести код перевірки. Зробити це можна в будь-якому браузері через комп'ютер, планшет або той же Айфон. У багатьох магазинах є Wi-Fi, тому з пошуком проблем не виникне.

  Що про пристрій дозволить дізнатися серійний номер

  Офіційний сервіс допоможе дізнатися все необхідне про iPhone для ухвалення рішення про покупку. Серед важливих відомостей:

  • дата випуску і купівлі;
  • термін дії гарантії;
  • заблокований iCloud.

  Сам факт завантаження звіту також дозволяє переконатися в тому, що покупець тримає в руках оригінальний смартфон, а не підробку. Якщо всі відомості на сайті відповідають розповіді продавця, то перед покупкою залишиться провести огляд корпусу. Тут варто врахувати: в Apple використовуються довговічні матеріали. Надмірна ступінь зносу може сказати про заміну корпусу на неоригінальні.