Айфон Неможливо зарядити телефон - все причини, проблеми та шляхи вирішення

2020-03-10
Айфон Неможливо зарядити телефон - все причини, проблеми та шляхи вирішення

Apple оснащує свої смартфони якісними літій-іонними акумуляторами з підвищеним ресурсом роботи. Також всі iPhone оснащуються контролерами, які відстежують стан АКБ і захищають від перевантажень. Однак вийти з ладу може будь-яка техніка, незалежно від ціни, бренду та інших нюансів.

Ингода Айфони після декількох місяців активного використання перестають правильно заряджатися, ніж дратують власників. Телефони не реагують на зарядний пристрій або починають занадто швидко розряджатися. Краще рішення в подібній ситуації - звернутися в надійний сервісний центр для діагностики і ремонту.

Основні причини, за якими Айфон Неможливо зарядити телефон

Виникнути проблеми можуть за різних обставин. Перед тим, як переходити до вивчення можливих шляхів вирішення, варто розібратися докладніше з причинами виникнення неполадок:

 1. Непридатні зарядки - оригінальні зарядні пристрої від Apple оснащуються захистом від перевантаження. Якщо блок живлення загубився, то для заміни часто купується перший-ліпший в магазині. Підсумок - порушення роботи контролера в телефоні або вихід з ладу батареї.
 2. Проблеми з роз'ємом Lightning - виникають через попадання всередину сміття або вологи. У першому випадку може порушитися цілісність контактних майданчиків, у другому - контакти окислюються і іржавіють. На роботі АКБ такі проблеми практично не позначаються.
 3. Механічні пошкодження смартфона - на тлі серйозного падіння на тверду поверхню імовірна поломка мікроконтролера, який відповідає за заряд.Не виключається також від'єднання шлейфів, які з'єднують роз'єм Lightning або акумулятор з материнською платою.
 4. Попадання вологи в телефон - пристрої від Apple оснащуються хорошою вологозахистом, однак її може виявитися недостатньо. Може статися окислення не тільки роз'єму для зарядки, але і сполучних елементів всередині корпусу.
 5. Програмні збої - виникають на тлі помилок при оновленні iOS або через використання деяких додатків, які не рекомендовані Apple . Проблема вирішується швидко і не вимагає серйозного втручання з боку сервісного центру.

Отримати максимально точні відомості про несправності можна при зверненні в сервісний центр. Майстри обстежують iPhone з використанням спеціального обладнання і відразу ж повідомлять про терміни і ціною ремонту.

Якщо iPhone Неможливо зарядити телефон навіть при справному зарядному пристрої

Якщо мережевий адаптер з кабелем були перевірені на інших iPhone і ніяких проблем не виникло, то проблема - механічна або апаратна. Розбиратися самостійно з поломками не рекомендується з наступних причин:

 • якщо смартфон на гарантії, то вона автоматично припиняється після втручання в корпус;
 • при відсутності потрібних інструментів є ймовірність пошкодження не тільки контактів, а й батареї, що загрожує спалахом і навіть вибухом;
 • у випадку з апаратним збоєм всі дії крім штатного скидання до заводських налаштувань можуть вивести телефон з ладу.

Порушення роботи мікроконтролера, шлейфів, Lightning або самого акумулятора - поширене явище.Ремонт з професійним обладнанням буде набагато безпечніше втручання в домашніх умовах.

Основні симптоми

Переконатися в наявності несправності легко. Телефон сигналізує про проблеми з зарядкою так:

 • при підключенні мережевого адаптера ніяк не реагує;
 • зарядка не відбувається, проте корпус сильно нагрівається;
 • заряд йде тільки при певному положенні кабелю в роз'ємі.

Що робити, якщо Айфон Неможливо зарядити телефон?

Рішень з відсутністю харчування у смартфона не так багато. Оптимальніше - відразу звернутися до майстрів, які виявлять апаратні або фізичні порушення з подальшою ліквідацією. Самостійно можна замінити шнур і зарядку, вибираючи оригінальні варіанти. Переконатися у відсутності програмних збоїв можна, якщо зробити скидання до заводських налаштувань.