AirPods стали тихіше працювати, що робити?

2020-03-13
AirPods стали тихіше працювати, що робити?

Бездротові навушники від Apple радують звучанням і хорошою автономністю. Завдяки фірмовому якістю вони швидко заслужили довіру у власників айфонів. Будь-яка техніка може стати непридатним для використання навіть без видимих ​​механічних пошкоджень. ГарнітураAirPods, незважаючи на свою надійність, не стають винятком. Однак більшу частину проблем можна вирішити самостійно всього за пару хвилин. Якщо ж жоден з доступних способів не допомагає, то звернення в сервісний центр - найкраще рішення. Майстри виправлять поломки швидко і відносно недорого.

Чому AirPods стали тихіше звучати?

Падіння гучності або погіршення якості звучання - поширені проблеми для бездротових навушників і багатьох провідних аналогів. У випадку з продукцією від Apple несправності можуть виникнути через необережну експлуатації і проявитися в будь-який момент. Серед основних причин:

 • автоматична активація обмеження гучності;
 • загальний системний збій;
 • забрудненість зарядного кейса або самих навушників.

Подібні проблеми не вважаються критичними і легко виправляються в домашніх умовах. У деяких випадках доведеться озброїтися інструментами, знайти які можна вдома. Серед них - медичний спирт, зубочистки і ватяні палички.

Програмні настройки

Для айфонів, куплених в Європі (на коробці є маркування EU) в iOS передбачена опція, яка примусово обмежує максимальну гучність музики.Зроблено це для запобігання нещасних випадків, але часто стає дратівливим фактором для власників гарнітури. Інструкція для відключення обмеження рівня гучності в телефоні:

 1. Відкрити меню налаштувань.
 2. знайти пункт Музика.
 3. Відключити опцію "Обмеження гучності".

Після таких маніпуляцій мультимедіа в навушниках буде звучати на 10-15% голосніше щодо попереднього рівня.

Апаратна несправність

Якщо при черговому включенні AirPods замість улюбленої музики в навушниках тиша - найімовірніше стався програмний збій. Існує два варіанти виправлення помилки:

 1. Скидання через кейс - відкрити кейс, натиснути на єдину кнопку і дочекатися, поки індикатор почне швидко блимати . Після цього можна заново підключити навушники через меню Bluetooth в телефоні.
 2. Скидання через iPhone - альтернативний спосіб для перепідключення AirPods. Слід відкрити в смартфоні меню Bluetooth, знайти в списку пристроїв гарнітуру і примусово роз'єднатися. Після - заново підключитися.

Якщо навушники технічно справні, то перепідключення до айфона усуне тишу і поверне стабільне підключення. Попередньо рекомендується зарядити AirPods протягом 10-15 хвилин.

Очищення кейса і навушників

Забрудненість - не менше поширена проблема, ніж системні збої. Пил і вушна сірка поступово накопичуються на решітках динаміків навушників. Вважати таку проблему несправністю не варто - поширюється вона на будь-які TWS-навушники.Для очищення необхідно виконати наступне:

 1. Підготувати інструменти - спирт, одну-дві зубочистки, ватяні палички.
 2. Використати навушники з кейса.
 3. Максимально акуратно видалити видиму бруд з решіток динаміків.
 4. Прибрати пил з контактних майданчиків в кейсі і на стиках з кришкою.

AirPods вважається надійною гарнітурою і подібне техобслуговування дозволить продовжити термін експлуатації, а також зробити використання гарнітури комфортним.