Особливості ремонту айфонів

2020-03-16
Особливості ремонту айфонів

Смартфони iPhone однi з найбільш затребуваних. Причому свій статус вони заслужили не тільки за рахунок дизайну і функціональності. Багато покупців вибирають гаджети від Apple через надійності. Будь-який сучасний Айфон непогано захищений від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Однак поломки можуть трапитися у з настільки якісного пристрою. Зараз повернути працездатність можна в сервісному центрі . Майстри, використовуючи перевірене обладнання легко усувають програмні збої і наслідки необережної експлуатації.

Особливості ремонту айфонів

Конструкція техніки від Apple передбачає відносно швидку і легку заміну практично всіх деталей - від роз'ємів до материнської плати і тачскрін. Однак виконати ремонт самостійно власники девайсів не можуть. Серед причин:

  • повна втрата гарантії при розтині корпусу смартфона;
  • відсутність професійних інструментів і обладнання;
  • велика ймовірність отримання травм;
  • складність при створенні лабораторних умов будинку;
  • < li> відсутність ліцензійних запчастин у вільному продажу.

до того ж, фахівці сервісного центру проходять навчання і офіційні курси підвищення кваліфікації від Apple. Такий підхід гарантує швидке і безпечне дозвіл будь-яких програмних або фізичних несправностей з девайсами лінійки iPhone.

Заміна скла / тачскрін

Екран - найбільш вразлива частина телефону.Практично завжди при сильному ударі або падінні на тверді поверхні захисне скло покривається дрібними тріщинами. Перед проведенням ремонтних робіт виконується діагностика, в ході якої визначають, потрібна заміна тільки заводського захисного скла або всього тачскрін. Складність і ціна робіт безпосередньо залежить від ступеня пошкодження. Зазвичай модуль змінюється цілком, що швидше і вигідніше для власника.

Заміна корпусу

З- за ударів і падінь може постраждати не тільки екран, але і весь корпус. Складність робіт безпосередньо залежить від моделі, адже ще недавно Айфони випускалися з металевими задніми кришками, проте тепер комплектуються скляними. В ході ремонту проводиться повний демонтаж корпусних панелей, а при серйозних пошкодженнях - знімається і сталеве підстава. Для заміни використовуються заводські запчастини, що поставляються в сервісний центр від виробника. Розбирання і збірка не займають багато часу. Як правило, вся робота виконується протягом одного дня.

Заміна акумулятора

Замінюється батарея після тривалої експлуатації пристрою і після завершення гарантійного терміну. В ході процедури виконується наступне:

  • демонтаж задньої панелі корпусу;
  • відключення акумулятора від материнської плати;
  • видалення клею;
  • установка нового АКБ;
  • збірка телефону.

Після заміни акумулятор тестується для запобігання коротких замикань і перегріву. Збираються деталі корпуса надійно і якісно, ​​як і на заводі.

Заміна мікрофона

Весь внутрішній простір iPhone зайнято акумулятором, процесором і материнською платою зі всілякими модулями , що забезпечують роботу WiFi, а також інших важливих функцій. Вихід з ладу мікрофона не змушує фахівців займатися повним демонтажем елементів. Деталь розташована окремо і замінюється лише після діагностики, яка покаже вихід з ладу. Часто працездатність мікрофона повертається після очищення від забруднень, які з'являються в ході частого використання пристрою.

Заміна камери

Причин поломки основної та фронтальної камер багато - від наслідків падінь до складних системних збоїв. Як і у випадку з мікрофоном, фахівці виконують заміну, якщо усунути несправність не вийде програмно. Функціональність відновлюється досить швидко, адже блоки з камерами виконані в форматі модулів. Після розбирання корпусу старі елементи відключаються, і їх місце займають нові.