Дата виходу і технічні характеристики Samsung Galaxy S5

2013-10-31
Дата виходу і технічні характеристики Samsung Galaxy S5

Корейське тематичне видання DigitalTimes повідомили попередні терміни виходу у світ нового смартфону Samsung Galaxy S5. За словами редакції, масове виробництво нового Galaxy буде запущено у березні 2014 року, а продажі почнуться у квітні-травні. Також в новині повідомляється про технічні характеристики - смартфон буде оснащений 64-розрядним процесором Exynos 6, наступним поколінням ARM- процесорів класу "система на кристалі". Також новий пристрій вміщуватиме 4 Гб оперативної пам'яті. Це дозволить розширити можливості багатозадачності.

Повідомляється також про наявність 16-мегапиксельной камери, що використовує технологію ISOCELL, яка дозволяє підвищувати якість зйомки в умовах поганої освітленості. Крім того, з інших джерел просочилася інформація про нову функцію, що розробляється компаній Samsung, - системою безпровідної зарядки, працюючої за технологією магнітного резонансу. Розробкою нової технології займається компанія PowerbyProxi. В укладенні відмітимо вірогідність того, що новий смартфон буде поміщений в металевий корпус, який отримає сертифікацію IP67, - тобто, не боятиметься пі пилу, ні води.

На конференції для розробників генеральний директор Samsung Elecrtonics Девід Йен відкрив секрет кількості продажів марки південнокорейській компанії. За його словами, щодня у світі продається приблизно один мільйон мобільних пристроїв - планшети, смартфони й звичайні телефони. Девід відмітив, що фірма в майбутньому об'єднає усі пристрої у велику єдину екосистему. Це дозволить полегшити поширення цифрового наповнення і послуг.