Представлена найшвидша флеш-карта в світі

2013-11-07
Представлена найшвидша флеш-карта в світі

Компанія SanDisk анонсувала нові карти пам'яті формату CompactFlash, розраховані на професійну фото- і відеозйомку. Швидкість читання в Extreme Pro CFast 2.0 досягає 450 мегабайтів в секунду, а записи — 350 Мб/з, що робить їх найшвидшими у своєму роді. Так, на передачу з карти файлу об'ємом 100 гігабайтів піде всього біля 4-х хвилин.

Швидкість — не єдине удосконалення в картах Extreme Pro. Вони стали міцніше й отримали безштифтову конструкцію, що зменшує вірогідність поломки при заміні. Крім того, кожну карту супроводжує унікальний серійний номер, який можна зареєструвати в службі підтримки.

CFast 2.0 — це нова специфікація, тому новинки SanDisk доки можуть застосовуватися тільки в нещодавно анонсованій в камері Arri Amira. У моделях Arri XT і Classic вони теж підтримуються, але через адаптер. Тих, хто вважає за краще дотримуватися звичайних CompactFlash, SanDisk обрадувала CF- картою підвищеного об'єму — 256 гігабайтів. Правда, за саму містку свою карту компанія просить 1800 доларів. Вартість карт CFast 2.0, а також відповідного до них рідера USB 3.0 буде оголошена пізніше.