Samsung готує аналог Google Glass

2013-11-11
Samsung готує аналог Google Glass

Корпорація Samsung офіційно зареєструвала патент на електронний пристрій, що нагадує окуляри. По кресленнях можна зрозуміти, що компанія створює аналог знаменитих Google Glass, але основний упор був зроблений на «спортивний тип» гаджета. The Wall Street Journal процитував документацію, подану компанією Samsung в південнокорейське патентне бюро: пристрій має вбудовані навушники, що дозволяють слухати музику під час зайняття спортом. Також гаджет має можливість підключення до смартфону, залишаючи свободу дій рукам. Лінзи, по офіційному додатку до патенту, мають різну міру прозорості.

Після презентації наручного годинника Galaxy Gear ні у кого не було сумнівів в тому, що південнокорейський гігант продовжить розвиток ношеної електроніки, хоча представники компанії відмовлялися давати які-небудь коментарі. В наші дні від надлишку ринку смартфонами великі компанії-виробники електроніки вимушені переглядати стратегії розвитку продуктів.

Але перед підкоренням вершин ринку ношеної електроніки виробникам треба буде вирішити декілька технологічних проблем. Наприклад, з акумуляторною батареєю, над розробкою якої працюють учені корейської компанії. Зовсім нещодавно LG Chem, компанія, що виробляє акумулятори для таких гігантів, як LG і Apple, представила нову розробку - гнучкий елемент живлення, представлений у вигляді кабелю, якою успішно може застосовуватися в ношеній електроніці.