Новини про Samsung Galaxy S5

2014-02-12
Новини про Samsung Galaxy S5

На сайті Sonny Dickson нещодавно опубліковувалося зразкове зображення нового Samsung Galaxy S5! Sonny Dickson частенько публікував новинки ще до їх офіційних анонсів. У мережу потрапила не фотографія майбутнього флагмана, а схемний малюнок конструкторів Samsung. 


Виходячи із зображень, новий флагман буде схожий на свого "брата" Galaxy S4. Відмінності в трохи іншому розташуванні датчиків на передній панелі й більшого розрізу для спалаху. Швидше за все буде в новинці здвоєний спалах.

Дисплей буде дещо більше, ніж у попередньої моделі. Якщо враховувати мінімальні розміри рамок у Galaxy S4, то новий апарат буде більше по габаритах. Розміри Galaxy S5 - 141,7 x 72,5 x 8,2 мм, а у Galaxy S4 були 136,6 x 69,8 x 7,9 мм

Треба пам'ятати й те, що це тільки схематичне зображення, а не реальна фотографія новинки, тому в реальності Galaxy S5 можливо буде виглядає зовсім по іншому.Як говорилося раніше, що Samsung Galaxy S5 матиме Super AMOLED дисплей з дозволом 2560 x 1440 пікселів і діагональ 5,25 дюйма. Якщо Вам потрібна заміна дисплея Samsung Galaxy S5 в Одесі звертайтеся.

Оснащений буде 16 або 20-мегапиксельной камерою, а також чіпом Exynos 6 або Qualcomm Snapdragon 805. Операційна система - Android 4.4 KitKat.

Ще в мережі з'явилося фотографія коробки від нового апарату, де розписані технічні характеристики:Ще одна новинка то що Samsung використовує для розблокування пристрою не сканування людського ока, а відбитку пальців, як в iPhone 5S. Тільки у Samsung облаштування сканування буде набагато досконаліше - сенсор буде вбудований по усій площині скла дисплея. Т.е. просто треба доторкнутися до будь-якого місця на екрані.Анонс Samsung Galaxy S5 буде 24 лютого. Ми усі чекаємо появи нового флагмана на ринку.