Заміна відеокарти в ноутбуці

2014-02-18
Заміна відеокарти в ноутбуці

Виведення інформації на монітор або дисплей в комп'ютері або ноутбуку робиться за допомогою такого пристрою як відеокарта. Розрізняють два види карт - вбудовані (інтегровані) або дискретні(на окремій знімній платі). ATI(AMD), nVidia, SiS і Intel найпоширеніші виробники відеочіпів.
Вихід з ладу відеокарти проявляється частковою відсутністю зображення, смугами на екрані, спотвореннями (артефакти) або взагалі чорним екраном. Як правило відеочіпи виходять з ладу із за перегрівання.

Як ми писали раніше про чищення ноутбука від пилу і якщо її своєчасно не зробити, то це може потягнути за собою багато проблем так і ремонт відеокарти ноутбука.

Ми консультуючи клієнтів постійно повторюємо, що не можна ставити ноутбук на ковдру або подушку - закриваються грати радіатора випуску гарячого повітря. Повітря не виганяється, а циркулює по кругу в ноутбуку і чіп працює на підвищеній температурі.

Дуже багато пишеться в просторах інтернету про відновлення відеокарт. Ці варіанти дуже рідко допомагають і тільки відтягують ремонт на короткий термін.

Наш сервісний центр ноутбуків в Одесі "SMART-Service" не займається звичайним прогріванням і відновленням на 2-4 тижні "напівдохлої" відеокарти, ми міняємо на НОВІ чіпи та даємо ГАРАНТІЮ на свою роботу. Після установки деталі, ноутбук проходить повну діагностику і тест на стабільність роботи після чого віддається клієнтові на користування.

Заміна відеокарти в ноутбуку дуже складний і трудомісткий процес, що вимагають професійних навичок і спеціального устаткування. При використанні не якісного устаткування, щонайменші відхилення по температурах можуть виявитися фатальними як для мікросхеми, так і для самої материнської плати.Вартість заміни різна для різних типів відеокарт. Якщо вам пропонують дешевий варіант, краще дізнайтеся в декількох місцях оскільки можливо, що буде заміна не нового чіпа, а "відновленого", який проживе невідомо скільки. Не варто гнатися за дешевизною оскільки втратити можна набагато більше.

Наші фахівці мають величезний досвід і виконають заміну відеокарти ноутбука в Одесі якісно і технологічно правильно.