Заміна матриці фотоапарата і відеокамери

2014-03-24
Заміна матриці фотоапарата і відеокамери

Матриця - компонент відеокамери або фотоапарата, що переймає на себе зображення і потім передавальний його на запис. Частіше використовується одна матриця, але є пристрої, де є і три, кожна з них розподілена за колірною гамою. Матриця складається з кристала, припаяного безпосередньо на плату або на шлейф, що сполучає її з платою.Матриця найбільш крихка частина відеокамери або фотоапарата. Пошкодити матрицю можна механічно або навіть під дією прямих променів світла. У першому випадку обривається внутрішній контакт і матриця перестає правильно працювати або після засвічення просто згорає. При будь-якій поломці матриці потрібна її заміна. Прогрівши й відновлення не врятують кристал. Визначити що матриця вийшла з ладу можна і не маючи досвіду в ремонті фототехніки. Зображення на екрані стає розпливчате, частіше за фіолетовий колір або зовсім чорне. Апарат повністю працює, знімає, фотографує, але кінцевий результат не задовільний.Якщо у Вас сталася така біда, то необхідно принести апарат в сервісний центр на діагностику. Досвідчені майстри зможуть встановити причину і знайдуть розв'язання проблеми. Як говорилося кристал не відновлюється, але якщо проблема не в нім, а в шлейфі матриці або пайці на платі, то ремонт буде швидший і набагато дешевший.

Ремонт або заміна матриці фотоапарата або відеокамери дуже складний процес, який вимагає навичок і спеціального устаткування. У домашніх умовах не намагайтеся замінити матрицю т. після її заміни потрібна юстирування матриці, що зробити вдома дуже складно.

Якщо у Вас з'явилися проблеми із зображенням фотоапарата, приносите до нас в сервіс і ми зможемо допомогти. Завжди в наявності великий вибір запчастин для ремонту фотоапаратів - дисплеї (lcd), матриці (ccd), об'єктиви (zoom), шлейфу (flex) та ін.

На зроблений ремонт ми даємо гарантію, використовуючи якісні комплектуючі й "рівні руки" наших інженерів.

Майстри нашого сервісного центру SMART - Service в максимально короткий термін зможуть здійснити ремонт фотоапаратів в Одесі та замінити матрицю фотоапарата або відеокамери.