Прогнозовані новинки від Apple

2014-04-10
Прогнозовані новинки від Apple

iPhone з великим екраном

Телефони з великими екранами називають "планшетофони". З кожним днем стають усе популярніше. Багато хто чекає новинки від Apple з великим екраном, але вони доки не хочуть збільшувати розмір дисплея хоч і існують версії, що 4-дюйма це вже мало. Великою репутацією "планшетофони" користуються в країнах Азії.Т.к. компанія дорожить своєю репутацією, то після 100% упевненості в необхідності новинки з великим екраном випустять новий фаблет.

iPad з 12.9 дюймовим екраном

Є інформація про те, що незабаром з'явиться на світ iPad з 12.9 дюймовим екраном. Це буде сильним конкурентом ультрабукам - мала вага, розмір, великий екран для роботи й потужний акумулятор.Розміри екрану на iPhone збільшилися в нових моделях, а планшети так і залишалися 9,7 дюйма. Тому логічно в наступній новинці використати більший розмір екрану. Зміна розміру екрану потягне за собою і зміна розширення, і тим самим доведеться змінювати додатки.

Новий iPad матиме новий формат 4К, у відмінності від iPad Air - 2048*1536, що прирівнюється до 2К. Планується анонс новинки в жовтні поточного року.

iWatch

На сьогодні тільки чутки говорять про майбутню новинку iWatch. Хоча інсайдери переконано говорять, що годинник від Apple з'явиться незабаром і реєструють трейдмарк iWatch в різних країнах всього світу.За отриманими даними вважається, що в годиннику буде датчик для відбитків пальця, як в iPhone 5S. Акумулятора хапатиме всього на два дні використання годинника на iOS, що не так багато.