Новий HTC One M8

2014-05-18
Новий HTC One M8

Не так давно компанія HTC офіційно презентувала свою новинку. У HTC завжди були апарати відмінної форми й ергономіки. Попередній HTC One став одним з найефектніших смартів 2013 року. Раз апарат 2013 року ставши вдалим і зручним для користувачів, то і в цій новинці дизайн дуже схожий.

Новий дизайн не сильно змінився - більше витягнутий корпус, без вставки по периметру апарату. Т.к. у HTC One M8 дисплей став 5 дюймів, то зміни пропорцій були спрямовані на зручність користування ім. Перші партії робитимуться в золотистому, сріблистому і сірому кольорах. Надалі, повинні з'явитися червоний і чорний.З недоліків можна відразу виділити, що дуже слизький корпус і при усьому дизайні він завеликий в розмірі.

Одній з новинок це нова камера, що складається з двох об'єктивів(Duo Camera). Основна складається з 4-мегапиксельного UltraPixel- модуля - такий застосували й в минулій моделі, допоміжна камера відповідає за "глибину сцени". Додатковий сенсор допомагає здійснювати обробку знімків і створювати ефект боке, створювати "сезонну анімацію".5-дюймовий екран в HTC One M8 має дозвіл 1920х1080, захищений склом Gorilla Glass 3 просто супер. Усі технічні характеристики на висоті.Потужний процесор складається з чотирьох ядер Qualcomm Snapdragon 801 має частоту 2300 МГц.

Звук нового флагмана також на висоті як і раніше. У відмінності попередньої технології Beats Audio цього разу була використана BoomSound - нова система обробки звуку.

Апарат підтримує карти пам'яті microSD з максимальним об'ємом до 128 ГБ.

Також збільшена місткість акумулятора HTC One M8 на 2600 мАч у відмінності від попереднього HTC One 2300 мАч.

З недоліків слід зазначити - не високого рівня камера, чимала ціна і великий розмір апарату.