Steamboy: новинка на ринку портативних консолей

2014-06-26
Steamboy: новинка на ринку портативних консолей

Велика частина сучасних користувачів віддає перевагу "іграм на ходу" з використанням смартфонів. Проте, ринок портативних ігрових консолей не збирається здавати своїх позицій. "Кишенькові" пристрої еволюціонують на очах, придбаваю велику продуктивність, а ігри, що випускаються для них, стають все складніше.
 

Нова ідея SteamBoy Machine Team


Valve - одна з відомих компаній, що беруть безпосередню участь в протистоянні нашестю мобільних девайсів. Вона успішно просуває ігрові системи Steam Machines. У їх число незабаром увійде і портативна консоль.Системи Steam Machines являють собою ігрові комп'ютери, працюючі на платформі SteamOS, реалізованій на основі Linux і "упаковані" в мінімалістичні, стильні корпуси. Не так давно, на завершальному етапі найбільшої світової шоу-виставки індустрії відеоігор E3 був анонсований цікавий девайс, іменований "SteamBoy" (дітище SteamBoy Machine Team). Перед вами - портативна версія звичних Steam Machines, призначена для PC- іграшок.

За словами самих розробників, SteamBoy не зможе змагатися з Steam Machines в плані продуктивності, як ті ж PS Vita або Nintendo 3DS - з PlayStation 4 або Wii U. Зате новий ігровий пристрій зможе запускати ігри з великої бібліотеки Steam.
 

Що усередині?


Базова версія нової ігрової консолі очікується на вітринах у 2015 році. Зовнішність новинки буде схожа з продуктами Sony, або ж збільшеним варіантом геймпаду Steam Controller, замість стиків на якому розташовуються сенсорні майданчики з тактильною віддачею.

З боків дисплея консолі розташовуються також 2 групи клавіш (по 4 штуки). На задній стороні девайса є пара тригерів і бамперів, на тильній стороні - ще пара клавіш.За даними "The Escapist", в девайсе буде реалізована підтримка мереж 3G і безпровідний зв'язок. За офіційними даними, нова ігрова консоль оснащуватиметься 4-ядерним процесором, 4 Гб оперативки й 32 місця на жорсткому диску. Крім того, вона оснащена п'ятидюймовим сенсорним дисплеєм (співвідношення сторін - 16: 9). З метою оптимізації ігрового процесу, розробники планують використати стримінгові можливості платформи Steam.

Користувачі зможуть запускати улюблені іграшки на "максимумі": гра запускатиметься на PC і транслюватиметься на дисплей Steamboy. Щось схоже вже спостерігалося на облаштуваннях PlayStation 4 і Vita. Гра з "материнської" приставки транслювалася за допомогою LTE або 3G зв'язків на "дочірню", користувач же, тим часом міг знаходитися в парі десятків кілометрів від свого дому.

А доки ви чекаєте виходу SteamBoy, не забудемо нагадати, що SMART - Service гарантує вам оперативний і якісний ремонт ігрових приставок в Одесі: PS Vita, GAMEBOY, Nintendo Vii, E1000 Street, GO, Xbox 360, One / Slim, Func і, звичайно ж, Sony Playstation 2, PS 3 і PSP 1000/2000/3000.

У широкий спектр ремонтних послуг входить повна консультаційна підтримка користувачів. Гарантія надається як на проведені роботи, так і на оригінальні комплектуючі.

Посилання на офіційний тизер https://www.youtube.com/watch?v=UM63RuEhgHU#t=27