Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 880

2014-07-26
Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 880

У всесвітній мережі з'явилися нові фото нової відеокарти - моделі NVIDIA GeForce GTX 880. На знімках ви можете бачити інженерний зразок графічного прискорювача, розроблений на базі відеопроцесора GM210, з архітектурою від Maxwell. Як видно на зображеннях, нова відеокарта оснащена вісьмома модулями пам'яті від SK Hynix: загальний обсяг пам'яті складає 8 і 16 Гб.

Фахівці відмічають, що на ринку також можуть виявитися рішення з 4 гігабайтами пам'яті на борту, ефективна частота ж зможе досягти 7 ГГц.

На фото можна розглянути підсистему живлення(силові роз'єми з конфігурацією 8+6+6 pin).
Реліз новинки повинен відбутися ближче до кінця 2014 року.

GPU нового GeForce зроблений по 20-нм технологічному процесу. У чіпі використані близько 8 мільярдів транзисторів, що помітно перевищує кількість в моделях GeForce GTX Titan Black або 780 Ti.
Робота відеокарти спирається на величезну кількість потокових процесорів - їх очікується близько 3000. Кластери іменуються "Maxwell Streaming Multiprocessor", кожен з яких включає 4 блоки(по 32 ядра CUDA кожен), що обіцяє забезпечувати в сумі 128 потокових процесорів.

Судячи з чуток, нова відеокарта не залишатиметься флагманом Maxwell навіки. На цей час ще відомо, що новинка базується на GM204. Судячи з усього, небагатьом пізніше компанія представить нового флагмана з інтегрованим чіпом вищої ієрархії. Такий підхід вже був використаний в моделі відеокарти GTX 680, що базувалася на GK104.

Цікаво буде протестувати співвідношення продуктивності на Ват у новинки. Наявна інформація дає можливість припустити, що максимальне енергоспоживання новинки складатиме 230 Вт, що на цілих 20 одиниць нижче, ніж у попередника. До речі, моделі 750 і 750 Ti показали прекрасні результати в плані енергоспоживання, помітно обійшовши представників попереднього покоління.

Послуги "SMART-Service"


Ми здійснюємо професійний, оперативний ремонт і заміну відеокарт і інших компонентів персональних і планшетних комп'ютерів, ноутбуків, ігрових приставок і іншої техніки. Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, тому ви можете бути упевнені в ідеальному результаті нашої роботи - і стабільній роботі вашої техніки після відвідування нашого сервіс-центру в Одесі.