Новий iMac

2014-08-03
Новий iMac

Компанія Apple представила довгождану новинку - iMac початкового рівня, який обіцяє стати одним з найпопулярніших у світі настільних комп'ютерів. Новинка виходить у версії 21,5 дюйма і 27 дюймів. Перша версія обійдеться вам в середньому в 17046 грн, друга - у 27000.
 

Зовнішність


Новий девайс прекрасний як зовні, так і усередині - Apple, як завжди, "тримають марку". Для створення мінімалістичного корпусу, розробникам потрібно було утілити не одну технологічну інновацію. Кожна його деталь продумана в дрібницях, створюючи ідеальну зовнішність. Новий iMac 2014 - надзвичайно стильне рішення для будинку та офісу. Буквальний витвір мистецтва!
При погляді на широкий дисплей цього технологічного дива, ніщо не відволікає вас від роботи або розваг. Спеціальна конструкція зменшує міру відображення світла, дисплей розташовується за склом.
 

Продуктивність


Потужні процесори Intel Core 4 покоління, технології введення і виведення, високошвидкісна графічна карта, опція інсталяції Fusion Drive- накопичувача - усе це про нього, про новий iMac!
 

Операційна система


Сучасна операційна система, що вважається найдосконалішою на сьогодні, OS X - гранично зрозуміла на інтуїтивному рівні. Вона спроектована на основі UNIX і цілком задіює усі можливості сучасного "заліза". iCloud допоможе вам з'єднати в єдину систему iMac, iPad, iPod і iPhone.

Операціонка працює з трекпадами ноутів Apple, внаслідок чого вони забезпечують максимальну оперативність відгуку. Жести Multi Touch - природні та зручні. Технологія Power Nap, задіюючи усі можливості "заліза", оновлюватиме систему в режимі "Sleep". Операційна система гарантує триваліший час роботи батареї коштом впровадження новітніх технологій енергозбереження, таких як App Nap і Timer Coalescing. Також, вона була оптимізована для використання дисплея Retina з високим розділенням на ноутбуках MacBook Pro.
Операційна система включає великий набір корисних застосувань - для роботи й для розваг. Це знамениті iMovie, iPhoto, Pages, GarageBand, Keynote, Numbers, що дозволяють працювати у фото, відео, музикою, презентаціями, документами. Є тут і додатки для e - mail, відеодзвінків Face Time і так далі.

Все тут робиться швидко і легко - пошук, експортування файлів. Комп'ютер управляється за допомогою природних і простих жестів. Панель Dock відкриває найчастіше використовувані програми, Launchpad забезпечує блискавичний доступ до вашої колекції додатків. Пошук Spotlight дає можливість шукати файли без особливих зусиль, а Finder допоможе вам упорядковувати й переглядати потрібні файли.
 

Ремонт техніки Apple


Спеціалізуючись на ремонті техніки практично будь-яких брендів, сервісний центр не міг обійти увагою і ремонт техніки Apple. Для швидкого і якісного ремонту у нас є усе необхідне - від сучасного діагностичного устаткування - до досвіду, накопиченого впродовж багатьох років успішної роботи.