Свята трійця: нові планшети HP на Android

2014-08-07
Свята трійця: нові планшети HP на Android

В рядах HP поповнення! Представляємо вашій увазі три гідні пропозиції від досить відомого американського бренду - моделі планшетних комп'ютерів Slate 8 Plus, Slate 10 Plus і HP 10 Plus. Виробництво новинок узяла на себе компанія Huawei(Китай). Це одна з найбільших і відоміших компаній, працюючих в телекомунікаційній сфері.

Рішення компанії на сьогодні включають:

  • устаткування для безпровідних мереж;
  • устаткування базових мереж;
  • різні мережеві пристрої;
  • інноваційні застосування, апаратне забезпечення.


Представлені девайси позиціонуються як планшетні комп'ютери середнього рівня – але з більше, ніж гідними характеристиками.
 

Slate 8 Plus


Самий "молодший брат" трійці, Slate 8 Plus - це ребрендінгова версія MediaPad M1 від Huawei. У привабливому, алюмінієвому корпусі сховалися 4-ядерний чіп Hisilicon Kirin 910(частота - 1,6 Гц), гігабайт оперативки, 16 гігов флеш-пам'яті, а також слот для microSD карти, модулі Bluetooth 4.0 і Wi - Fi 802.11n (опціонально - модуль 3G). "Дивиться" на вас планшет IPS- дисплеєм (дозвіл - 1280х800 точок. 

HP 10 Plus


"Проміжний варіант" планшета з діагоналлю екрану 10,1" і дозволом в 1920х1200 точок. Своєю роботою девайс зобов'язаний 4-ядерному процесору ARM Cortex - A7. У "доважок", ви отримуєте 2 ГБ оперативки, 16 Гб флеш-пам'яті й акумулятор місткістю 7700 мАч. Також, планшет оснащений парою камер (дозвіл 2 і 5 Мпікс. Функціонує планшет під керівництвом операційної системи Android 4.4 KitKat. 

HP Slate 10 Plus


Slate, попри інтригуюче додаткове слово у своєму імені, трохи програє вищезгаданій моделі в плані дозволу екрану - 1280х800 точок. Планшет оснащений 4-ядерним процесором HiSilicon, гігабайтом оперативки, 16 Гб флеш-пам'яті. Є слот для microSD- карти, адаптер Wi-Fi, Bluetooth, модуль 4G LTE (опціонально).

Знімати планшет може за допомогою однієї з двох камер - 0, 3 і 3 мегапікселі. Акумулятора вистачає на 6 і більше годин безперервної роботи. Девайс дуже вже схожий на ребрендінговий варіант планшетного комп'ютера Huawei MediaPad 10 Link+.

І про насущний. Slate 8 і Slate 10 Plus є низькобюджетні планшетами - проте, їм все ж може "світити" велика популярність. Головне, щоб вартість девайсів відповідала здоровому глузду. Поки що, заявлені ціни трохи бентежать: Slate 10 Plus - в районі 340€, а 10 Plus коштує близько 240€. Slate 8 Plus оцінений в прайсах в 300€. Проте, це лише попередні дані, і ціни на момент виходу девайсів можуть змінитися.
Планшет - мобільний пристрій, часом - досить крихке. Воно може перегрітися в жарку погоду, або у нього може розбитися скло дисплея. Це вже не говорячи про серйозні поломки - таких, як поломка материнської плати або відеокарти. І якщо вас все-таки спіткала невдача - не поспішайте зневірятися, поспішаєте до фахівців в "SMART-Service". Тут вам швидко зроблять діагностику і ремонт планшетного комп'ютера, MP3- плеєра, смартфону. Для фотографів/відеооператорів у нас також є приємні новини - професійний ремонт фотоапаратів і відеокамер. І звичайно ж, ми полагодимо будь-який ваш пристрій від Apple!