Зустрічайте оновлений смартфон Xiaomi Mi2S

2014-08-30
Зустрічайте оновлений смартфон Xiaomi Mi2S

Віриться важко, але буквально кілька років тому про китайську компанію Xiaomi мало хто чув. Зате сьогодні, виробник смартфонів і іншої техніки відомий у всьому світі. Не в останню чергу. завдяки створенню смартфону M2.

Сьогодні Xiaomi знову нас приємно здивували. Моделлю смартфону Mi2S. Неймовірно, але близько сотні тисяч екземплярів моделі була розпродана менш ніж за хвилину! За словами самого засновника, головна мета його діяльності - задовольняти й дивувати споживачів. Що ж, поки йому це вдається!

Смартфони Xiaomi працюють під управлінням Android. Багато фахівців серйозно порівнюють успішність цих девайсів з пристроєм Apple.
На шляху до успіху Xiaomi Mi2S стояв той факт, що офіційно пристрій продавався тільки на території Китаю, що утрудняло вітчизняним поціновувачам сучасних смартфонів близьке знайомство з девайсом. Навіть з перекладом назви пристрою були проблеми - його "обзивали" то MI 2, то - MI2, то - Mi - Two...
 

Зовнішність


Отже, перед вами - рестайлінгова модель попередника Mi2. Була несуттєво допрацьована зовнішність смартфону, що відмінно зарекомендував себе, зміни були внесені й в "начинку".
Виконаний цей красень в традиційній формі. Виглядає смартфон досить універсально і прекрасно підходить представникам різних категорій споживачів. Попри екран 4,3"(IPS- матриця, 1280×720 точок, ємнісний сенсор на декілька торкань), товщина корпусу девайса - всього 10 мм Лицьова сторона пристрою виглядає стримано, виділяється лише логотипом виробника. Вона покрита склом, яке облямовує спеціальний борт, що перешкоджає появі подряпин. Борт, рамочка, що облямовує його, виконуються в чорному, а задня кришка смартфону - у білосніжному, чорному і темно-фіолетовому кольорах.
Змінився і підхід до виконання клавіш - у попередника вони були матові, з металу, у моделі, що розглядається нами, - заточені під колір корпусу. В цілому, корпус зі смартфону литої, в нім не видно щілин, він не скрипить.

У верхній частині смартфону розміщуються датчики, а також віконце фронтальної камери й грати динаміка. Внизу ж розташувалися сенсорні клавіші в сріблястими логотипу Xiaomi, плюс багатоколірний світлодіод.

На задній стороні смартфону, окрім віконця камери, є додатковий мікрофон і грати розмовного динаміка з виступом, що виключає блокування звуку девайса у разі його розташування на плоскій, жорсткій поверхні.
 

Начинка


Як ми згадували, начинка зазнала деякі зміни на краще. Замість минулої апаратної платформи Mi2 APQ8064, в оновленій версії встановлений чіп Qualcomm Snapdragon 600 - представник останнього покоління мобільних процесорів. У нім була помітно вдосконалена архітектура ядер, збільшена частота роботи(на 200 МГц) і розігнаний графічний модуль.

Об'єм оперативки Xiaomi Mi2S - 2 Гб, а розмір флеш-пам'яті складає 16/32 Гб на вибір. Девайс працює в мережах 2G і 3G, у нього є слот для Mini - SIM карти. З чуток, в недалекому майбутньому планується випуск модифікації з 4G/LTE. Також, в смартфоні реалізована підтримка OTG і MHL.

Тут також є модуль Wi-Fi та контролер Bluetooth 4.0. У специфікаціях вказується підтримка у безпровідному модулі діапазону в 5 ГГц.

Фронтальна камера зберегла свої колишні 2 Мп, зате основна "виросла" до цілих 13 Мп. Обоє пишуть відео Full HD формату.

В Україні сьогодні можна купити Xiaomi Mi2S всього за 3400-3600 грн: погодьтеся, досить невисока ціна для такого смартфону. 

Замість післямови


Що вийшов і будуючи смартфон - це привід не для розладу, а для швидкого звернення в сервісний центр для його ремонту. Причому, до вибору "постачальника" ремонтних послуг треба віднестися з усією відповідальністю. Вам, адже не потрібні додаткові проблеми тоді, коли у вас на "руках" коханий девайс, що вимагає реанімації. Тому, звертайтеся в один з провідних сервісних центрів на півдні країни, "SMART-Service" - тут швидка допомога і гарантія позитивного результату існують не просто на папері або словах - вони гарантовані!