Оновлений MacBook Pro з дисплеєм Retina

2014-09-03
Оновлений MacBook Pro з дисплеєм Retina

Карколомна новина для істинних прихильників техніки Apple - знаменита компанія вирішила оновити свій MacBook Pro, удосконаливши його cразу в декількох напрямах. Очікується випуск двох варіацій MacBook Pro, з дисплеєм діагоналлю 13" або 15".
 

Унікальний дисплей Retina


Коли на дисплеї поміщається така кількість пікселів - 4 мільйони для 13-дюймової моделі й близько п'яти для 15-дюймової, результат просто не може не вражати! Щільність точок настільки висока, що людське око вже не буде здатне розрізнити їх окремо. Дозвіл екрану новинки складе 2560x1600 у 13" моделі та 2880x1800 у 15-дюймової. Картинка і текст передаються настільки чітко, що виглядають, немов надруковані на папері.
Оновлений дисплей Retina здатний зменшити відблиски, забезпечує високу якість зображення і казкової контрастності кольору. Завдяки IPS- технології, кут огляду дисплея складе 178 градусів - ви неодмінно відчуєте різницю!
 

Процесори Intel четвертого покоління


13-дюймовий варіант оснащений чіпом Intel Core i5 або i7 (представники 4 покоління), що дасть йому можливість беззаперечно виконувати навіть самі трудомісткі завдання з дивовижною швидкістю і легкістю.Якщо вирушаєте в подорож з цифровим фотоапаратом або камерою - можете узяти з собою усю свою техніку і вирішувати необхідні завдання на місці. Кожна модель оновленого MacBook Pro оснащена новітньою технологією Hyper - Threading, що ще більше підвищує продуктивність MacBook, - тепер він без зусиль оброблятиме відразу декілька процесів. Тактова частота процесора складає 3,0 ГГц, загальний обсяг пам'яті - до 4 МБ, а технологія Turbo Boost допоможе "розігнати" частоту з 3,0 до 3,5 ГГц.
У моделі з дисплеєм 15" потужність, звичайно, ще більше. Intel Core i7 з чотирма ядрами на борту забезпечить настільки високу продуктивність, про яку до цього в MacBook Pro можна було просто мріяти. Ви зможете з легкістю працювати в таких професійних програмах, як, приміром, Final Cut Pro, завдяки частоті процесора до 2,8 ГГц, загальному обсяг пам'яті третього рівня до 6 МБ, передовій технології Turbo Boost, розробленій для підвищення частоти цього процесора до 4 ГГц. Кожна випущена модель буде оснащена 16 ГБ пам'яті 1600 МГц (при виборі стандартної комплектації ноутбука).
 

Iris Graphics, Iris Pro Graphics


У 13" модель ноутбука буде інтегрований графічний чіп Intel Iris Graphics - такого рівня продуктивності з головою вистачить і для вирішення простих, щоденних завдань, і для роботи самих ресурсоємних застосувань. Гри з приголомшливим рівнем деталізації, об'ємні фотоальбоми - він легко впорається зі всім.

Модель з дисплеєм 15" оснащена процесором i7 з графічним чіпом Iris Pro Graphics. На борту 128 МБ вбудованої пам'яті, що задіює надшвидкий кеш. 15" модель буде оснащена графічним чіпом NVIDIA GeForce GT 750M, з 2 ГБ GDDR5 - це ще більше кадрів в секунду в сучасних 3D-играх, помітне поліпшення швидкості й відгуку в HD- відеопроектах.

Окрім усього вищепереліченого, оновлені MacBook Pro будуть оснащені акумуляторами більшої місткості(9 годин для 13-дюймового, до 8 годин безперервної роботи для 15-дюймового). Акумулятор розрахований на тисячу циклів зарядки/розрядки, і здатний працювати цілий місяць в режимі очікування, забезпечуючи миттєвий відгук.
Також, на борту пристрою розмістяться модулі Wi - Fi 802.11 AC і Bluetooth 4.0, що дозволить вам повністю забути про обридлі дроти. Відтворюйте музику, фото, відео за допомогою Apple TV і AirPlay, дивитеся фільми на HD телевізорі. Швидкість безпровідного зв'язку істотно збільшилася, у порівнянні з попередником - представником 4 покоління.

MacBook Pro 13" можна буде придбати за ціною від 20000 грн, вартість моделі 15" складе суму від 30000 грн.

Для діагностики і якісного ремонту техніки Apple, у сервіс-центрі "SMART-Service" є усе необхідне: сучасне європейське устаткування, багаторічний досвід, і відповідальне відношення до своєї справи.