Ваш монітор не включається? Не поспішайте витрачатися на новий: досвідчений фахівець допоможе вам його реанімувати.
Найпоширеніші перебої в роботі імпортних моніторів можна умовно підрозділити на три категорії:
- несправності в роботі зовнішнього блоку живлення монітора - близько 70% усіх випадків. В цьому випадку проводиться діагностика поданням напруги в 12 Вольтів на виході блоку під навантаженням, а також в процесі роботи "вхолосту". Несправність усувають заміною блоку живлення або ж ремонтом - робота зазвичай займає не більше ніж годину;
- несправності з внутрішнім програмним забезпеченням монітора - на них доводяться близько 10% випадків. Найчастіше, причина криється в несправній роботі комп'ютера, або ж в спробі управління монітором стороннім ПО. Симптоми схожі між собою: монітор не включається, не подає ніяких ознак життя, не реагує на натиснення кнопки запуску. Проблема вирішується в сервісному центрі впродовж одного робочого дня;
- нарешті, несправність інвертора - ця проблема доводиться також на близько 10-15% випадків і, своєю чергою, може бути викликана зовнішнім блоком живлення, що вийшов з ладу. Несправність усувається в сервісному центрі впродовж робочого дня.
Пам'ятайте, що скачки напруги - одна з найпоширеніших причин поломок імпортних моніторів. Тому, якщо монітор вам доріг. краще підстрахуватися і придбати стабілізатор напруги.
Зіткнувшись з відсутністю зображення на моніторі, необхідно перевірити ще раз джерело відеосигналу (іноді монітор не бачить відеокарту), здійснити перевірку цілісності мережевого кабелю монітора.
В цілому, несправності моніторів можуть проявлятися у двох варіантах - відсутнє зображення монітора (при цьому індикатор залишається активним - зеленим) або відсутні всякі ознаки запуску (відсутня реакція натиснення на кнопку включення). При повній відсутності реакції на натиснення незайвим буде відразу перевірити живлячий силовий кабель на предмет обриву, а також сам системний блок десктопу на предмет поломки.
Способи самостійної діагностики проблем
Що можна зробити у випадках, якщо монітор не реагує на включення системного блоку, або ж монітор не виходить зі сплячого режиму? Найнадійніший спосіб перевірки працездатності монітора - його підключення до робочого комп'ютера. Якщо є підозра, що несправна відеокарта, необхідно відключити інформаційний кабель від комп'ютера - в цьому випадку на моніторі з'явиться повідомлення про відсутній сигнал, і він перейде в черговий режим.
При підозрі на несправності силового шнура, спробуйте підключити до монітора робочий кабель (220 В). Якщо справа була в силовому кабелі, монітор запуститься і здійснить перехід в черговий режим.
Якщо ж монітор не спалахує після усіх вищеперелічених маніпуляцій, причина може критися у блоці живлення монітора, і вам знадобиться допомогою фахівця.
Ремонт моніторів в Одесі
В цілому, терміни ремонту моніторів не перевищують пари годин, з урахуванням діагностики. У "SMART-Service", повноцінний ремонт монітора, ціна якого визначається фахівцем у кожному конкретному випадку, обов'язково узгоджується з клієнтами. Середня вартість ремонту монітора коливається в межах 200-500 грн Безумовно, ви можете бути повністю упевнені в тому, що ми завжди знайдемо оптимальне розв'язання вашої проблеми - без зайвих витрат.
І напуття наостанок: ви повинні пам'ятати, що один елемент техніки, що вийшов з ладу, у більшості випадків тягне за собою майбутню поломку усього пристрою - тому, ремонтом моніторів і інших пристроїв ніколи не слід затягувати. Ми здійснюємо ремонт моніторів Самсунг, Асус, Тошіба. Асер, Дел, Філіпс, Сименс і усіх інших популярних брендів.