Ремонт Apple iPhone 13 Pro в Одесі

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт Apple iPhone 13 Pro в Одесі
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи:
Діагностика (оплачується у разі відмови від роботи) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 2650 грн
Заміна дисплея 30 хв от 3500 грн
Заміна акумулятора 20 хв 1850 грн
Заміна корпуса 40 хв 5990 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 450 грн
Заміна основної камери 30 хв 3240 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 1700 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 850 грн
Заміна динаміка 40 хв 1040 грн
Заміна мікрофона 40 хв 875 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 930 грн
Заміна скла камери 40 хв 1040 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 600 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв 550 грн
Заміна кнопки включення 30 хв 850 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Ремонт смартфонів у сервісних центрах передбачає виконання різних робіт щодо усунення несправностей телефонів. У ситуаціях з iPhone 13 Pro, частими побажаннями залишаються заміна захисту дисплея або акумулятора, хоча трапляються й серйозніші неполадки продукції Apple. У «SMART-Service» вам допоможуть вирішити будь-яку проблем смартфона, причому швидко і за доступною ціною. Гарантія якості ремонту підтверджена відгуками мешканців Одеси.

Характерні несправності iPhone 13 Pro для ремонту

При дбайливій експлуатації смартфона жодних проблем з ним не виникатиме, а все, що потрібно — періодично змінювати захисне покриття на екрані. Серйозні поломки трапляються рідше, і зазвичай це:

  • несправність аудіокодека;
  • некоректна робота контролера дисплея, заряду або роз'єму живлення;
  • порушення функціонування плати після потрапляння рідини;
  • несправності антени для Wi-Fi або кнопки увімкнення пристрою;
  • необхідність перепаювання плати.

Іноді ремонт айфону полягає у заміні камери, шлейфу заряджання або мікрофона. Особливості відновлення цієї моделі мало чим відрізняються від аналогічних дій із попереднім варіантом iPhone 12 Pro.

Заміна скла на смартфоні

В Одесі багато місць, де можна замінити захисне скло або сам екран будь-якої моделі від Apple, але залишивши заявку в нашому сервісному центрі, ви отримаєте максимально якісний результат із гарантією подальшої служби. Після видалення старого скла та очищення поверхні дисплея наклеюється нове, з використанням матеріалів тільки високої якості. Процес відбувається досить швидко, займаючи до 30 хвилин.

Встановлення нового акумулятора на айфон 13 Pro

Після попередньої консультації фахівці «SMART-Service» можуть недорого встановити в смартфон Apple новий акумулятор, якщо старий не тримає заряд і не заряджається. Зазвичай це відбувається в результаті природного зношування батареї, заміна якої займає близько двох годин. Ціни розраховуються індивідуально.

Ремонт та відновлення телефону після потрапляння вологи

IPhone 13 Pro має досить високий рівень вологозахисту, тому окислення внутрішніх складових плати через попадання рідини зустрічається нечасто. Якщо це сталося, ми виконаємо ультразвукову чистку плати, можливо із заміною деяких деталей.

Переваги звернення до «SMART-Service» в Одесі

Позитивні відгуки та можливість безкоштовної консультації – це лише частина причин співпраці з нами. Окрім цього, інженери швидко та недорого беруться за термінові замовлення, зокрема й складні випадки (наприклад, ремонт плати та відновлення вологозахисту телефону).

Ремонт Apple iPhone 13 Pro в Одесі - фото 2
23.05.2017
Менял битое стекло на телефоне, телефон покупал в Цитрусе и соответственно в первую очередь обратился к ним. Мне назвали сумму на 400грн дешевле чем в Смарте, но почитав комментарии в интернете решил забросить эту идею и обратился в Смарт. В итоге остался доволен, телефон как новенький, ремонт в короткие срок. Сотрудник даже придержал закрытие магазина лично для меня пока я ехал на такси забрать телефон :) Спасибо ребята !!!
Жэка
Ремонт Apple iPhone 13 Pro в Одесі - фото 3
20.02.2019
У меня на планшете перестала работать камера и я обратилась к вам. Огромное спасибо за быстрый и качественный ремонт. Новая камера отлично делает фотографии.
Вика