Ремонт електросамокатів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт електросамокатів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт електросамокатів у сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Діагностика  400 грн
Забір по Одесі  250 грн
Збір нової батареї  3000 грн
Ремонт колеса в т. ч. збирання/розбирання (шиномонтаж)  800 грн
Заміна роз'ємів  500 грн
Ремонт/заміна датчиків  600 грн
Заміна плати  800 грн
Заміна BMS  1000 грн
Заміна плати, паяння плати 1000 грн
Ремонт зарядного пристрою 500 грн
Ремонт мотор-колеса 1500 грн
Ремонт амортизаторів 500 грн
Заміна колодок 500 грн
Освітлення 500 грн
Паяння корпусу  500 грн

Електросамокати вже давно мало не повноцінно замінили такі види транспорту як велосипеди, мопеди та моторолери. Сучасні пристрої типу електросамокатів можуть розвивати значну швидкість, мають величезний запас ходу, швидко заряджаються. При цьому пристрої не вимагають водіння. Вони відносно компактні, недорогі, тому питання їх використання більш ніж виправдане.

Чому електросамокати можуть виходити з ладу

Електросамокат не застрахований від різних несправностей. Серед них:

  • порушення роботи акумулятора;
  • ушкодження коліс та проколи шин;
  • зниження абсолютної потужності двигуна електросамокату;
  • порушення роботи ЕБЖ;
  • ушкодження рами та інших елементів корпусу.

Виникає це внаслідок експлуатації у несприятливих погодних умовах, їзди нашими розбитими дорогами та неправильною зарядкою АКБ.

Найчастіші поломки електросамокату

Згідно з відгуками в мережі, найчастіше користувачі звертаються до сервісних центрів за консультацією з наступних причин:

  • Батарея перестала заряджатися.

Зазвичай це пов'язано з виходом акумулятора з ладу через закінчення його експлуатаційного терміну. Рідко на той час він ще знаходиться на гарантії, тому слід підібрати заміну хорошої якості. Якщо ж є можливість того, що з батареєю все гаразд, оскільки вона майже нова, то справа може бути в контролері живлення або контактах, що з'єднують її із платою та двигуном.

  • Електросамокат не включається або не їде.

Проблема найчастіше полягає в неполадках з вузлами, тому що мотори самокатів досить прості, надійні та рідко виходять з ладу власними силами. Якщо попередньо двигун не показував зниження потужності, можливість того, що справа саме в них дуже висока. Щоб зрозуміти причину, потрібна детальна діагностика.

  • Самокат рухається ривками.

Свідчить про проблеми з регулятором потужності або електронним блоком керування.

  • Перегрів двигуна або акумулятора.

Слід ознайомитися з відгуками на свою модель і зрозуміти, як поводиться пристрій за тих чи інших навантажень у певних температурних умовах. Якщо перегрів електросамокату нічим не виправданий, слід провести діагностику.

Самокат, як і будь-який транспортний засіб, вимагає до себе особливої ​​уваги, адже несправний пристрій наражає на небезпеку водія та інших учасників дорожнього руху, і за його використання можна заплатити дуже високою ціною.

Переваги сервісного центру Smart-service в Одесі

Smart-service пропонує за доступною ціною послуги ремонту найрізноманітніших пристроїв в Одесі, включаючи навіть ремонт мийок високого тиску, action камер, смарт-годинників, мережного обладнання та не тільки. Обслуговування відбувається швидко, на пристрої гарантується якість сервісу.

Також Smart-service недорого здійснює ремонт техніки Apple та Android, персональних комп'ютерів та ноутбуків, планшетів та інших пристроїв. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що з вашою поломкою майстри впораються на всі 100%.

Ремонт електросамокатів - фото 2
30.06.2015
Не понравился сервис! Не говорят цену ремонта сразу, а разводят на диагностику, хотя поломка была очевидной. Нужно было менять сенсор. Очень дорого оценили и ремонт и запчасть. Никаких чеков и актов проведенных работ не выдают (((
Ирина
Ремонт електросамокатів - фото 3
10.08.2015
Грамотные сотрудники, оперативная работа. Остался доволен.
Никита