Як стало відомо завдяки професійній роботі журналістів "Reuters", розумний годинник буде випущений на ринок в трьох різних варіантах - з різним розміром дисплея, діагоналлю 1,6, 1,8 і 2.5 дюйма. Один з девайсів буде оснащений сапфіровим сенсорним екраном.
За іншими даними стало відомо, що новинка отримає можливість безпровідної зарядки.
Виробництвом розумного годинника, як відомо, займеться компанія Quanta Computer (Тайвань). Екрани для гаджетів робитиме компанія LG Display. Згідно отриманої в ході інтерв'ювання інформації, на ринок планується випустити близько 50 мільйонів розумних годинників.
Розумний годинник вимагатиме від споживача наявності в останнього iPhone. Таким чином, годинник зможе отримати дзвінки й текстові повідомлення, транслювати по смартфону дані про стан здоров'я їх власника.
Що за звір?
Багато споживачів чекають, що нова розробка зробить справжню революцію, ставши особливо популярною категорією в сегменті споживчої електроніки, разом з мобільними телефонами, смартфонами та планшетними комп'ютерами.
Розумний годинник перетворився на один з самих обговорюваних проектів техноіндустріі за останній час. Згідно з офіційними даними, над розробкою цього годинника працює не менше сотні фахівців - колишні творці iPad і iPhone. В рядах розробників - сам Акім Пантфордер, топ-менеджер, а також Джеймс Фостер, директор інженерного департаменту.
Apple також покладають великі надії на нову розробку. Мета розробників - створення чогось більшого, ніж просто наручний годинник. Мініатюрний корпус розумного годинника планується "набити" максимумом корисних функцій, перетворюючи його на повноцінний мобільний пристрій.
Схожі розробки ведуться в компанії вже не перший рік, але ніколи ще Apple не була така близька до мети. Створення iWatch ставить перед розробниками низку технологічних викликів : зокрема, їм доведеться розміркувати, як максимально підвищити енергоємність пристрою.
Багато фахівців стверджують, що зі створенням iWatch, Apple відкриють еру, в якій комп'ютер стане частиною вигляду людини, - те, що багато десятиліть вважалося науковою фантастикою. Але і конкуренти яблучного бренду теж не сплять - ті ж Google дуже серйозно відносяться в розробці Google Glass - окулярам доповненої реальності, які зовсім скоро з'являться на вітринах.