iWatch вийде в трьох різних варіаціях

2014-07-31
iWatch вийде в трьох різних варіаціях

Як стало відомо завдяки професійній роботі журналістів "Reuters", розумний годинник буде випущений на ринок в трьох різних варіантах - з різним розміром дисплея, діагоналлю 1,6, 1,8 і 2.5 дюйма. Один з девайсів буде оснащений сапфіровим сенсорним екраном.

За іншими даними стало відомо, що новинка отримає можливість безпровідної зарядки.

Раніше повідомлялося, що реліз новинки припаде на жовтень поточного року, потім - на листопад. Сьогодні, з'явилися нові дані, згідно з якими купити iWatch можна буде вже в липні.

Виробництвом розумного годинника, як відомо, займеться компанія Quanta Computer (Тайвань). Екрани для гаджетів робитиме компанія LG Display. Згідно отриманої в ході інтерв'ювання інформації, на ринок планується випустити близько 50 мільйонів розумних годинників.
Розумний годинник вимагатиме від споживача наявності в останнього iPhone. Таким чином, годинник зможе отримати дзвінки й текстові повідомлення, транслювати по смартфону дані про стан здоров'я їх власника.
 

Що за звір?


Багато споживачів чекають, що нова розробка зробить справжню революцію, ставши особливо популярною категорією в сегменті споживчої електроніки, разом з мобільними телефонами, смартфонами та планшетними комп'ютерами.

Розумний годинник перетворився на один з самих обговорюваних проектів техноіндустріі за останній час. Згідно з офіційними даними, над розробкою цього годинника працює не менше сотні фахівців - колишні творці iPad і iPhone. В рядах розробників - сам Акім Пантфордер, топ-менеджер, а також Джеймс Фостер, директор інженерного департаменту.
Apple також покладають великі надії на нову розробку. Мета розробників - створення чогось більшого, ніж просто наручний годинник. Мініатюрний корпус розумного годинника планується "набити" максимумом корисних функцій, перетворюючи його на повноцінний мобільний пристрій.

Схожі розробки ведуться в компанії вже не перший рік, але ніколи ще Apple не була така близька до мети. Створення iWatch ставить перед розробниками низку технологічних викликів : зокрема, їм доведеться розміркувати, як максимально підвищити енергоємність пристрою.

Багато фахівців стверджують, що зі створенням iWatch, Apple відкриють еру, в якій комп'ютер стане частиною вигляду людини, - те, що багато десятиліть вважалося науковою фантастикою. Але і конкуренти яблучного бренду теж не сплять - ті ж Google дуже серйозно відносяться в розробці Google Glass - окулярам доповненої реальності, які зовсім скоро з'являться на вітринах.