Ремонт техніки Sigma

Sigma: Ukraine's got talents!

Це ім'я не так давно з'явилося на ринку, але і цього відрізка часу вистачило з головою, щоб вітчизняний бренд Sigma Mobile став широко відомий як на українському, так і на європейському ринках, зарекомендувавши себе як виробник неймовірно якісної і надійної продукції.

Бренд був створений колективом талановитих фахівців у сфері IT-техніки, які розробляють для українського ринку захищені телефони, взявши за основу вже зарекомендували себе з кращого боку на ринку КНР аналогічні пристрої.

Сьогодні асортимент продукції Sigma набагато ширше:

  • телефони і смартфони з захистом;
  • телефони-рації і смартфони-рації з захистом;
  • планшетні комп'ютери з захистом;
  • GSM телефони зі спеціальною функцією SOS, розраховані на літніх людей з поганим зором. Основні переваги цих девайсів - великі клавіші і букви на екрані, інтуїтивно зрозуміле меню, гучний звук;
  • захищені гарнітури;
  • аксесуари.

Пристрої розраховані на використання в жорстких умовах: вони легко переносять падіння в воду, удари, попадання на них бруду і піску - все це забезпечують високі стандарти захисту IP67 и IP68. Портрет основного користувача таких пристроїв ясний, як день: любителі активного способу життя, яким необхідні надійні, якісні пристрої зв'язку, які не підведуть там, де здасться який-небудь новомодний, тонкий як пір'їнка девайс.
 

«SMART-Service» - відомий сервісний центр Sigma в Одесі

Незважаючи на те, що пристрої досить надійні, з ладу виходить практично все! Тому, сервіс центр Sigma в Одесі пропонує вам професійний ремонт техніки вітчизняного виробника з гарантованим результатом.

Вас може зацікавити: