Ремонт техніки PocketBook

PocketBook logo

PocketBook: весь світ в кишені

PocketBook займає гідне 4 місце в світі, створюючи преміальні електронні книги на базі сучасної технології E Ink, мульімедійний читалок і планшетних комп'ютерів, що працюють під управлінням Android.

Швейцарська компанія вийшла на ринок в 2007 році, і сьогодні вона представляє свої товари в 30 країнах світу. Модельний ряд PocketBook налічує більше трьох десятків рідерів E Ink і планшетів, багато з яких стали новаторськими пристроями в області електронного читання і стали призерами престижних конкурсів (понад 10 нагород).

PocketBook: технології

PocketBook виробляє найкращі в своєму класі рідери на основі E Ink і якісні Android планшети з LCD-дисплеями. Пристрої PocketBook вибирають ті, хто не розуміє себе без відчуття повного комфорту в роботі і розвагах.

Рідери, оснащені дисплеями E Ink забезпечують небувалий комфорт під час читання. Оскільки вони імітують звичайний папір і не випромінюють світіння, використовуючи лише відбите світло, дисплеї пристроїв не блікуют і від них не втомлюються очі.

Планшети з LCD дисплеями від PocketBook максимально підходять любителям мультимедійних розваг. Технологія Liquid Crystal дає надзвичайно яскраву картинку, а високошвидкісне оновлення екрану робить зображення максимально реалістичним.

PocketBook забезпечує якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування пристроїв в сервіс-центрах, розташованих у багатьох країнах світу - а це близько 150 офісів.

Сервісний центр PocketBook в Одесі «SMART-Service»

Якщо у вас виникли неполадки з вашим девайсом від PocketBook, її шукайте п'ятий кут - один з кращих на сьогоднішній день сервісних центрів PocketBook - це ми. Кращі фахівці у своїй справі, професійне європейське обладнання для діагностики і ремонту, власний склад оригінальних комплектуючих - це ще далеко не всі наші переваги.

Наш сервіс центр PocketBook в Одесі - гарантія вашої впевненості в тому, що ви передаєте свій пристрій в руки кращих фахівців, які ніколи не помиляються в тому, в чому тямлять краще за всіх!


Наш сервісний центр також проводить такі ремонтні роботи: