Ремонт техніки Doogee

Doogee

Часи, коли китайські мобільні пристрої вважалися (та й були насправді!) Ширвжитком, давно в минулому. Такі показники, як технологічність, дизайн, якість цифри і продуктивність ростуть не по днях, а по годинах. Такі бренди, як Xiaomi, Huawei, ZTE, Lenovo вже завоювали свого споживача - настав час дати дорогу молодим!

Яскравий дизайн, високі показники продуктивності в роботі, технологічність і доступна ціна - все це характеризує китайські смартфони Doogee. В Україні вже навіть жартують: «Doogee? Так, дуже-дуже! ».

Китайський виробник має власні дослідними лабораторіями та заводами повного циклу. Буквально з першого дня існування компанія продемонструвала особливу старанність. Тільки в 2013 році було випущено аж 6 моделей смартфонів, а в 2014 - вже 20! Це був і стильний Turbo, і восьміядерний DAGGER, і супернадійний TITANS 2. Щороку, у смартфонів Doogee помітно підвищуються такі показники, як продуктивність, стає все більш самобутнім дизайн, проводяться сміливі експерименти з матеріалами корпусів, зростає оптимізація програмної частини.

Молодий проект впевнено завойовує ринок - спочатку вони підкорили Південну Азію, потім - Близький Схід, потім Африку, Європу, Латинську і Північну Америку. Сьогодні вони дійшли і до нас.

Doogee - ремонт телефону в Одесі, в «SMART-Service»

Не дивно, що багато сервісні центри виробляють обслуговування і ремонт цих смартфонів. Вибираючи сервісний центр Googee в Одесі, зупиніться на самому перевіреному - «SMART-Service» - 100% гарантія якості послуг, оперативності та доступних цін!

Ми здійснюємо ремонт Doogee X5, X5 Pro, X6, X3, F5, F7, Dagger, Homtom, Turbo, Leo, Mint, Discovery, Titans, Voyager, Valencia, Nova - ми допоможемо з будь-якою моделлю смартфона, випущеного великої китайською компанією. Якщо ваш Doogee впав у воду, якщо телефон не бачить мережу або телефон не включається, якщо не заряджається телефон Doogee - ми швидко визначимо проблему і усунемо її в найкоротший термін - від кількох годин до 1-2 днів.

Чому варто здійснювати ремонт Doogee в Одесі в «SMART-Service»? Причини очевидні:

  • наші досвідчені фахівці вже повністю підготовлені і знають всі конструктивні особливості смартфонів Doogee;
  • новітнє діагностичне і ремонтне обладнання дозволяє визначати проблеми смартфонів з високою точністю і усувати їх в лічені години. Пройшли часи, коли вам доводилося жити без свого телефону тиждень;
  • власний склад комплектуючих дозволяє гарантувати безперебійну роботу реанімовувана пристроїв і економити час клієнта;
  • доступна вартість послуг дозволяє клієнтам звертатися до нас без серйозного удару по бюджету.

Деякі з послуг:

  • заміна екрану (дисплея) Doogee;
  • заміна сенсорного скла Doogee;
  • заміна роз'єму живлення;
  • заміна акумулятора;
  • заміна мікрофона;
  • відновлення після програмного збою і ін.

Наш сервісний центр також проводить такі ремонтні роботи: