Ремонт техніки Amazon Kindle

Amazon

Amazon: для тих, хто любить читати з комфортом

Amazon - найбільша компанія в світі, що займається продажами товарів через інтернет. Вони були піонерами, вчасно оцінили комерційний потенціал світової мережі. Спочатку, Amazon продавали книги, пізніше до них додалися музичні диски, DVD, mp3-записи, меблі, одяг, продукти харчування.

Потім Amazon починають випуск електронних книг, представивши світу лінійку рідерів Kindle. Пристрій дозволяв переглядати і завантажувати дані з інтернету: журнали, газети, книги, блоги і форуми. Звичайно, через пристрій можна було купувати товари на самому сайті Amazon.

Сьогодні, лінійка Kindle включає цілий ряд сучасних читалок (Kindle Touch, Kindle 4, Kindle Keyboard, Kindle Paperwhite, Kindle DX) і планшетних комп'ютерів (лінійки Fire, Fire HD).

Особливість електронних книг Amazon Kindle

Це відома на весь світ технологія E-Ink (або «електронне чорнило»). Технологію ще називають «електронним папером», оскільки технологія імітує паперовий носій інформації. Дуже довго Kindle були доступні тільки в Америці, і лише в 2009 році оцінити новинку зміг весь міжнародний ринок.

На відміну від LCD-дисплея, E-Ink не випромінює світіння, а лише відображає дані в ч / б форматі в відбитому світлі. За рахунок цього читати книги Kindle вельми комфортно. Більш того, енергія рідера витрачається лише на зміну зображення, тому рідери Kindle працюють без підзарядки до 2 місяців, що виявляється вельми до речі під час тривалих подорожей.

Сервісний центр Amazon Kindle в Одесі «SMART-Service»

Ми надаємо найбільш повний спектр послуг з обслуговування рідерів і планшетів американського бренду - від русифікації пристроїв до заміни дисплея читалки або планшета.

Що дуже важливо, всі роботи виконуються професійними майстрами на передових ремонтних станціях провідних європейських виробників. І якщо потрібна заміна будь-якої деталі - оригінальні комплектуючі Kindle замовляються в найкоротший термін на власному складі.

Тому, наш сервіс центр Amazon Kindle в Одесі може пишатися тим, що завжди гарантує саме той результат, якого очікує від нас клієнт.

Вас також може зацікавити: