​Vertu

Vertu: класика безсмертна

Мобільні телефони Vertu - явний доказ того, як можна перетворити техніку на витвір мистецтва. Вони створені для захоплення і розкажуть про свого власника яскравіше, ніж найяскравіші епітети.

Смартфони Vertu те саме швейцарському годиннику і люксових автомобілів. Важко уявити собі аналог телефону Vertu - настільки він бездоганний. Що й казати - це Англія, де ще так тонко відчувають неминущу класику ?! Неповторне майстерність виконання, ексклюзивний дизайн, широке коло можливостей - все це смартфон Vertu.

Ювелірна робота

Телефони Vertu збираються вручну з сотень дрібних деталей, і практично всі вони створені спеціально для цих пристроїв luxury-рівня. Деякі болтики настільки малі, а різьблення так тонка, що в неї може увійти лише один людський волос! Для складання цих шедеврів було розроблено кілька сотень ексклюзивних інструментів, а збирачі проходять спеціальні тренінги в туманному Альбіоні - залишаються лише кращі з кращих.

«V» - значить Vertu!


Компанія представляє чотири тематичні колекції:

  • Signature - полірована чорна або біла кераміка, клавіші з сапфіра, обробка 18-каратним золотом, нержавіюча сталь з вугільно-чорним DLC-покриттям, символи на клавіатурі, шкіра алігатора різних відтінків, перламутрове покриття, інкрустація діамантами - розкоші багато не буває!
  • Signature Touch - полірований титан або матовий з PVD-покриттям, 124 білих діаманта, стереозвукового панель, оброблена білим золотом, елементи з рожевого золота, теляча шкіра чорного кольору, контрастна строчка, титанові бічні напрямні клавіші з сітчастим рифленням, шкіра ящірки кольору океанської хвилі, ексклюзивний контент Bentley - створені для підкорення сердець.
  • Aster - теляча шкіра з прострочкою та натуральним малюнком, шкіра ската 55 білих діамантів вартістю 0,15 карата, поєднання чорних і білих діамантів вартістю 0,16 карата - з ними ніщо не зрівняється.
  • Constellation - теляча шкіра кольору капучіно, лакрична теляча шкіра, лакричні сапфіри, загартований титан, шкіра чорного алігатора - для тих, хто не згоден на менше.

Сервісний центр Vertu в Одесі «SMART-Service»

Вартість смартфонів Vertu може коливатися від півмільйона за нержавіючу сталь до мільйона з невеликим за виконання в рожевому золоті. Обслуговувати цю техніку повинен той, хто знає свою справу досконало і працює тонко, як ювелір. адже ремонт телефонів Vertu - це в своєму роді теж мистецтво.

Сервіс-центр Vertu в Одесі «SMART-Service» з 100% гарантією береться за ремонт шедеврів від Vertu. Приходячи в наш сервіс центр Верту, ви вже заздалегідь знаєте, що отримаєте обслуговування, гідне предметів розкоші англійської luxury-бренду. Так само як і оптимальний результат!