ZTE

ZTE logo

ZTE: Tomorrow never waits

ZTE - досить відомий виробник телекомунікаційного устаткування і смартфонів. Широкий асортимент компанії охоплює безліч секторів ринку дротового / бездротового зв'язку, мобільних терміналів.

Компанія з'явилася в 1985 році в Шеньчжені (Китай), де і сьогодні знаходиться її штаб-квартира.

Як і безліч інших успішних гравців ринку, ZTE приділяє належну увагу досліджень та інновацій - близько 10% річного прибутку компанії. По всьому світу функціонує близько двох десятків дослідницьких центрів ZTE - кожен спеціалізується у своїй області. Це дає можливість компанії досягати нових вершин і називатися законодавцем мод в сфері телекомунікаційних стандартів.


З 2000 року ZTE починає активну експансію на російський і український ринки.

Цифрові рішення ZTE

C кожним роком ZTE пропонує все більший спектр якісних смартфонів в різних цінових сегментах. Практично половина модельного ряду, пропонованого на вітчизняному ринку - dual-sim смартфони з підтримкою 4G LTE стандарту. Інші параметри цих смартфонів також на висоті:
  • якісні дисплеї з високою роздільною здатністю у форматі 2.5D;
  • камери, розроблені спільно з високопрофесійними брендами;
  • процесори високого класу;
  • Hi-Fi звук;
  • неймовірно якісні матеріали, використовувані для створення корпусів.

«SMART-Service»: сервісний центр ZTE в Одесі

«SMART-Service» - великий Сервіс центр ZTE в Одесі, а якому працюють кращі уми в сфері ремонту передової техніки будь-яких видів. Ремонт ZTE здійснюється на передовому обладнанні провідних виробників досвідченими професіоналами, які обожнюють свою роботу. Сотні успішно проведених робіт і задоволених клієнтів, відповідальний підхід до справи, оперативність, власний склад оригінальних комплектуючих і гарантоване вирішення навіть найскладніших проблем з технікою - все це «SMART-Service».


Вас може зацікавити: