Ремонт техніки Ergo

Ergo logo

Ergo: простий підхід до комплексних речей

Назва бренду Ergo походить від слова «ergonomics» (ергономіка). Так виробник прагнув донести до споживача думка про те, що його техніка - це квінтесенція зручності і простоти.

Бренд Ergo був створений в 2007 році компанією Network Selects як більш презентабельне доповнення до вже наявної торгової марки UFO. Не те щоб техніка UFO була неякісна або непопулярна - аж ніяк: під цим ім'ям випускалися максимально доступні прості фотокамери, зарядні пристрої, фоторамки.


Основні віхи історії бренду Ergo

З допомогою Ergo компанія вирішила освоїти новий сегмент ринку, вирішивши не вкладатися в наявний бренд, а створити новий:

  • в 2008 в асортименті Ergo з'являються домашні DVD, GPS-навігатори, навушники-вкладиші;
  • в 2009 оновлюється асортимент mp3-плеєрів, GPS-навігаторів, з'являється перший цифровий диктофон;
  • в 2010 компанія представляє на ринку свої перші електронні рідери і MP4-плеєри;
  • в 2011 році Ergo освоює ринок побутової техніки - аерогрилі, пральні машини, газові плити, зволожувачі повітря, кондиціонери. З'являються перші відеокамери Ergo.
Продукція характеризується вдалим поєднанням доступної ціни і гідної якості.

Сервісний центр Ergo в Одесі «SMART-Service»

Обслуговувати техніку молодого, але досить прогресивного бренду Ergo нам допомагає багаторічний досвід фахівців, яких ми ретельно відібрали для такої відповідальної роботи. Інший елемент формули успіху сервіс центру Ерго «SMART-Service» - це професійне обладнання, що дозволяє майстрам швидко і точно визначати, а також усувати проблеми. Нарешті, третій - власний склад оригінальних комплектуючих, який дає можливість гарантовано, в короткий термін вирішити найскладніші ситуації.

Наш сервіс центр Ergo в Одесі - це завжди мудре рішення проблем наших клієнтів.


Вас також може зацікавити: