Chieftec

Chieftec logo

Особливий підхід Chieftec

Бренд Chieftec був створений в 1994 році компанією Arena Electronic - провідним гравцем ринку комп'ютерної індустрії.

Chieftec займається OEM / ODM виробництвом для провідних виробників комп'ютерів - корпуси і блоки живлення. Підрозділ Chieftec - це компанія з замкнутим циклом виробництва, що включає в себе все необхідне - від проектного бюро до підрозділів експортного контролю. Chieftec спочатку націлилися на те, щоб уникнути труднощів із суміжниками, щоб у клієнтів не з'явилося причин сумніватися в якості продукції.

Продуктивність Chieftec в сфері випуску новітніх блоків живлення гідна захоплення. І при цьому, майже всі моделі розташовані в нижньому і середньому цінових сегментах - навіть єдиний блок з сертифікатом 80Plus Platinum залишається доступним, враховуючи, що він оснащений пасивним охолодженням і розроблений для платформи Super Flower - лідера в розробці подібних рішень.

Розвиток компанії

Співпраця з такими гігантами ринку, як Intel, принесло свої плоди: Chieftec отримали специфікації на спеціальні вимоги до новітніх материнських плат, процесорів, блоків живлення ще до їх виходу на ринок. Це дозволило анонсувати моделі корпусів під суперсучасні комп'ютери майже одночасно з виходом плат і процесорів.

C 1998 року Chieftec розробляє корпусу на своєму новому заводі в КНР, в місті Донг-Гуанг. Штат персоналу складає близько 3000 чоловік. У 2001 подібний завод відкривається в місті Нінгпро.

В асортиментному ряді корпусів Chieftec особливо виділяються наступні лінійки: BX, Matrix, Apollo, Dragon, Scorpio, Winner.

Сервісний центр Chieftec в Одесі «SMART-Service»
Наш сервіс центр Chieftec в Одесі надаємо весь комплекс послуг по ремонту техніки самих різних брендів. Сучасне ремонтне обладнання дозволяє нам проводити найтонші роботи по відновленню структурних елементів різної техніки: