Ремонт техніки OPPO

Курс на успіх

OPPO Electronix - це підрозділ BBK Electronics. Oppo спеціалізується на виробництві побутової електроніки і телефонів - мобільних і стаціонарних. Сьогодні до асортименту додалися смартфони OPPO, що працюють на Android.

Компанія OPPO добре відома своїми DVD і MP3-плеєрами, а сьогодні компанія дотримується стратегії активного нарощування присутності на ринку Blu-Ray плеєрів. Ще одна сфера діяльності - випуск електронних словників і пристроїв для читання електронних рідерів.

Позиції OPPO на світовому ринку і цифри

  • OPPO займає гідне 4 місце за обсягами продажів розумних телефонів в КНР. Компанія розвинула власну торговельну мережу, що складається з двох тисяч салонів; плюс, в розпорядженні компанії сорок тисяч торгових точок дистриб'юторів;

  • в 2014 році компанія почала підкорення ринку Мексики. Через два місяці частка на ринку OPPO склала 2%;

  • інвестиційні вкладення OPPO в дизайн і технології склали в 2012 році близько 10 млн $; в тому ж році було направлено 300 млн $ на брендинг.

Смартфони OPPO


Смартфони OPPO топового рівня функціонують на продуктивних чіпсетах Qualcomm - світових лідерів на ринку процесорів для портативних пристроїв. Частка моделей смартфонів працює на основі процесорів MediaTek.

Перший смартфон OPPO працював під управлінням Android побачив світло в 2011 році. А смартфони OPPO з поворотними камерами, що працюють на фірмовій ОС «Color» стали яскравим інноваційним рішенням бренду.


Сервісний центр OPPO в Одесі

Сервіс центр OPPO в Одесі «Smart-Service» одним з перших запропонував своїм клієнтам широкий спектр послуг з ремонту і обслуговування смартфонів китайського бренду. Ремонт телефонів OPPO проводиться за допомогою самого прогресивного обладнання, яким користуються в сервісних-центрах Європи.

Наш сервісний центр ОППО в Одесі - це одна з тих небагатьох компаній, в яких ви можете бути на 150% впевнені, що ні витратите ні коштів, ні часу даремно, а ввічливі фахівці завжди допоможуть вам порадою і консультацією щоб уникнути проблем з роботою техніки в майбутньому.

Smart-Service пропонує наступні послуги: