Ремонт техніки Asus


Інновації - найкоротший шлях до досконалості
Asus - одна з небагатьох компаній, які досягли значних висот у рекордно короткий термін. Її називають лідером нової ери цифрових технологій, компанією, що пропонує сьогодні найбільш широкий спектр високотехнологічних продуктів.

Діяльність Asus і нові технології

Asus частіше, ніж багато інших компаній асоціюється з успішним впровадженням новітніх технологій і бездоганною якістю. Тайванська компанія - лідер серед виробників обладнання за версією Taiwan Top 10 Global Brands. Уже 11 років компанія входить в ряд найбільш успішних компаній «InfoTech 100».

Асортимент продукції Asus Дійсно широкий:
  • смартфони;
  • планшетні ПК;
  • комп'ютери і компоненти для них;
  • периферійні пристрої;
  • ціла гілка сучасних рішень для бізнесу - ноутбуки, настільні комп'ютери, сервери і робочі станції, проектори та монітори, моноблоки.
Фахівці Asus ґрунтуються на глибокому розумінні очікувань клієнтів, сучасного цифрового будинку, офісу. Наприклад, в числі перших Asus запропонували такі рішення, як Eee PC, портативні комп'ютери і безліч інших пристроїв, оброблених натуральними матеріалами (бамбук, шкіра); не варто забувати і Super Hybrid Engine - технологію енергозбереження, яка застосовується в материнських платах Asus.

«SMART-Service» - Сервісний центр Asus в Одесі

Наш сервіс центр Asus в Одесі знають багато і не з чуток - сотням клієнтів ми допомогли повернути до життя улюблену техніку, причому зробили це професійно, оперативно, позбавивши користувачів від можливих проблем з пристроями в майбутньому. Для цього у нас є все необхідне: обладнання, досвід, оригінальні комплектуючі. Але головне - це, звичайно ж, бажання зробити свою роботу на всі 100%.